בקשת נישואין בקשת נישואין

תנאי שימוש

מדיניות פרטיות זו קובעת את האופן בו Date כמו מבוגר אוסף, משתמש, מתחזק וחושף מידע שנאסף מהמשתמשים (כל אחד, "משתמש") באתר www.talabzawaj.com ("אתר"). מדיניות פרטיות זו חלה על האתר ועל כל המוצרים והשירותים המוצעים על ידי Date Like a Grownup.

מידע על זיהוי אישי

אנו עשויים לאסוף פרטי זיהוי אישיים ממשתמשים במגוון דרכים, כולל, אך לא רק, כאשר משתמשים מבקרים באתר שלנו, מבצעים הזמנה, מלא טופס, מגיבים לסקר, נרשמים לניוזלטר ובקשר עם אחרים פעילויות, שירותים, תכונות או משאבים שאנו מעמידים לרשותנו באתר שלנו. משתמשים עשויים להתבקש, לפי הצורך, שם, כתובת דוא"ל, כתובת דואר, מספר טלפון, פרטי כרטיס אשראי,

עם זאת, משתמשים רשאים לבקר באתרנו באופן אנונימי.

אנו אוספים מידע זיהוי אישי ממשתמשים רק אם הם יגישו לנו מידע מרצונו. משתמשים תמיד יכולים לסרב למסור מידע זיהוי אישי, אלא שזה עשוי למנוע מהם לעסוק בפעילויות מסוימות הקשורות לאתר.

מידע על זיהוי לא אישי

אנו עשויים לאסוף מידע זיהוי לא אישי על משתמשים בכל פעם שהם מתקשרים עם האתר שלנו. מידע זיהוי שאינו אישי עשוי לכלול את שם הדפדפן, סוג המחשב ומידע טכני אודות אמצעי חיבור למשתמשים לאתר שלנו, כגון מערכת ההפעלה וספקי שירותי האינטרנט המשמשים ומידע דומה אחר.

עוגיות דפדפן אינטרנט

האתר שלנו עשוי להשתמש ב"עוגיות "כדי לשפר את חווית המשתמש. דפדפן האינטרנט של המשתמש מציב קובצי cookie בכונן הקשיח שלהם למטרות שמירת רשומות ולעיתים כדי לעקוב אחר מידע עליהם. המשתמש רשאי לבחור להגדיר את דפדפן האינטרנט שלו לסרב לעוגיות, או להתריע בפניך בעת שליחת העוגיות. אם הם עושים זאת, שימו לב כי חלקים מסוימים באתר עשויים שלא לתפקד כראוי.

כיצד אנו משתמשים במידע שנאסף

תאריך כמו התבגרות אוסף ומשתמש במידע אישי של משתמשים למטרות הבאות:

    לשיפור שירות הלקוחות
    המידע שלך מסייע לנו להגיב בצורה יעילה יותר לבקשות שירות הלקוחות שלך ולצרכי התמיכה שלך.
    להתאמה אישית של חווית משתמש
    אנו עשויים להשתמש במידע המצטבר בכדי להבין כיצד המשתמשים שלנו כקבוצה משתמשים בשירותים ובמשאבים המסופקים באתר שלנו.
    לעיבוד עסקאות
    אנו עשויים להשתמש במידע שמשתמשים מספקים אודות עצמם בעת ביצוע הזמנה רק בכדי לספק שירות להזמנה זו. איננו חולקים מידע זה עם גורמים חיצוניים אלא למידת הצורך לספק את השירות.
    לניהול תוכן, קידום, סקר או תכונה אחרת באתר
    כדי לשלוח למשתמשים מידע שהם הסכימו לקבל אודות נושאים שלדעתנו יעניינו אותם.
    לשליחת דוא"ל תקופתי

כתובת הדוא"ל שמשתמשים מספקים לעיבוד הזמנות, ישמש רק כדי לשלוח להם מידע ועדכונים הנוגעים להזמנתם. זה עשוי לשמש גם כדי לענות על פניותיהם, ו / או בקשות או שאלות אחרות. אם המשתמש יחליט להצטרף לרשימת התפוצה שלנו, הוא יקבל דוא"ל שעשוי לכלול חדשות חברה, עדכונים, מידע בנושא מוצרים או שירותים קשורים וכו '. אם בכל עת המשתמש ירצה לבטל את הרישום לקבלת הודעות דוא"ל עתידיות, אנו כוללים הוראות לביטול רישום מפורטות בתחתית כל דוא"ל או שהמשתמש עשוי ליצור איתנו קשר דרך האתר שלנו.

כיצד אנו מגנים על המידע שלך

אנו מאמצים נוהלי איסוף, אחסון ועיבוד נתונים מתאימים ואמצעי אבטחה להגנה מפני גישה, שינוי, גילוי או הרס של מידע אישי, שם משתמש, סיסמא, מידע על עסקאות ונתונים המאוחסנים באתרנו ללא הרשאה.

חילופי נתונים רגישים ופרטיים בין האתר למשתמשים שלו מתרחשים דרך ערוץ תקשורת מאובטח על ידי SSL ומוצפן ומוגן באמצעות חתימות דיגיטליות. האתר שלנו עומד גם בתקני פגיעות של PCI על מנת ליצור סביבה ככל האפשר למשתמשים.

שיתוף המידע האישי שלך

איננו מוכרים, סוחרים או משכירים מידע על זיהוי אישי למשתמשים לאחרים. אנו עשויים להשתמש בספקי שירות של צד שלישי כדי לעזור לנו להפעיל את העסק שלנו ואת האתר, או אנו עשויים להשתמש במידע דמוגרפי מצטבר כללי שאינו מקושר למידע זיהוי אישי כלשהו הנוגע למבקרים ומשתמשים עם השותפים העסקיים שלנו, סניפים מהימנים ומפרסמים למטרות המפורטות לעיל. לנהל פעילויות מטעמנו, למשל שליחת עלוני מידע או סקרים. אנו עשויים לשתף את המידע שלך עם צדדים שלישיים אלה למטרות מוגבלות אלה בתנאי שנתת לנו את רשותך.

שינויים במדיניות פרטיות זו

לתאריך כמו התבגרות יש שיקול דעת לעדכן מדיניות פרטיות זו בכל עת. כשאנו עושים זאת, יש לשנות את התאריך המעודכן בתחתית עמוד זה,. אנו ממליצים למשתמשים לבדוק לעתים קרובות בדף זה אם יש שינויים כדי להישאר מעודכן אודות האופן בו אנו עוזרים בהגנה על המידע האישי שאנו קולטים


אם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020