בקשת נישואין בקשת נישואין

האם אתה יכול להיות מאוהב בשני אנשים?געגוע. כאב. רצון עז. כולם רגשות מסובכים. מה אתה רוצה ומה שאתה צריך. מה לא בסדר ומה נכון. העבר וההווה. אם אתה תקוע בין שני אנשים, האם אתה באמת מאוהב בשניהם?
מה היה ציר הזמן?

אם פגשת את שניהם במקביל, אני מאמין שזה נהיה הרבה יותר מסובך. אינך יכול "למדוד" את מה שהלב שלך מרגיש באופן ברור בחלון הזמן. תהיה חפיפה. האדם הראשון יכול לגנוב הרבה דברים אבל האדם האחרון יכול לסיים את מה שלא התאושש.
האם אחד הוא אקס וריבאונד?

האם הייתה לך הכוונה להתגבר על מישהו אחר על ידי היכרויות עם אדם זה? האם אתה יכול לראות את האדם הזה מחוץ לשמש אותך כגבר המעבר. כמו כן, האם באמת התגברת על האקסית שלך. אם האקסית שלך נושאת רק זיכרונות מכאיבים ומעורערים, אז הוא יכול להיות פשוט - זיכרון ולא אדם רלוונטי ואמיתי בחייך.
האם תאווה אחת?

האם אתה משתוקק לאדם הזה כי טוב, עבר זמן רב שהיה לך מגע חם. אולי הם פשוט מציעים משהו כל כך רומן ממה שאי פעם חווית. אולי משהו אסור. או שאתה רוצה אדם כי אתה יודע שהוא מישהו שאתה לא יכול לקבל.
האם אחת נוחה?

האם אדם אחד הוא הבחירה הבטוחה יותר. מה שאתה רוצה ומה שאתה צריך זה לעתים נדירות אותו הדבר. האם אתה עם אדם זה מכיוון שהוא נכון או בגלל שאתה חושב שהוא נכון. האם זה גם עלול להיות מחוץ להרגל?
מדוע ההיסוס?

האם הם שני צדדים של אותו מטבע? מישהו מתחיל תשוקה ואילו אחר מקרין חום. ייתכן שאתה פשוט לא רוצה אף אחד מהאנשים. וההיסוס נובע מרצון עמוק להסס ולא להחליט. מצד שני, ההיסוס עשוי להיות טוב, מכיוון שאתה צריך מאבק לפני שתגיע לאושר אמיתי. כשאתה נאבק אתה מנסה.
יש נקודת מפנה ...

ליבם של האנשים משתנה. הם גם נשחקים. אני חושב שיכולה להיות חפיפה וברגע שאתה יכול לאהוב שני אנשים בו זמנית. אבל לא בצורה עמוקה ומלאה כשהחלטת לשפוך את לבך לאדם אחד. ואם אתה נמצא בלימבו הזה, אני פשוט אמשיך לעבור את זה. הרגיש בשתיהן באופן מלא עד שיהיה ברור מי אתה באמת אוהב.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020