בקשת נישואין בקשת נישואין

טיפים למשחק משחק ההיכרויות ולמה אתה כבר מנצח

 
אני מתמודד עם הרבה שאלות מרווקים חדשים כל יום והדבר היחיד שמחבר בין כולם זה חוסר ביטחון. הדאגות שלהם בכל הקשור לדייטים מרוכזים תמיד במה שהם עושים לא בסדר או מדוע הם נכשלו בעבר. משחק ההיכרויות הזה יכול להיות קשה, וכישלונות חוזרים ונשנים יטרידו מישהו. אבל הדבר היחיד שהאנשים האלה מבינים אי פעם הוא שיש להם נקודת מבט לקויה של הערך העצמי שלהם. בין אם היחסים ביניהם הסתיימו או שהם היו רווקים זמן מה, רוב האנשים ללא בני זוג חושבים שהם עושים משהו לא בסדר כי הם עדיין לא מצאו מישהו.

הדבר האחד שנכון לכל הרווקים הוא שכל מערכת יחסים שהייתה להם עד אותה נקודה נכשלה. אבל זה נכון למיליוני אנשים ברחבי העולם, וזה לא בגלל שכולם 'עושים את זה לא נכון'. הם פשוט לא מצאו אדם תואם לחלוטין - עדיין!
עם זאת, אני יודע שזה לא מועיל להפליא לאלה שמחפשים עצות אמיתיות, אז הנחתי כמה עצות שאמורות לעזור לך במסע שלך.
האדם היחיד שאתה צריך הוא אתה

לפני שתשתגע עם מציאת הבחור או הגבר הנכונים, העדיפות העליונה שלך צריכה להיות וודא שאתה שלם עם עצמך. אם אינך מרגיש שלם או שלם, מילוי החלל הזה עם אדם אחר לא יגרום לך להרגיש טוב יותר, לפחות לא לטווח הרחוק. למרות שלעתים קרובות אנו כמהים למישהו לבלות בו את הלילות הארוכים והקרים, להיות רווק זה לא דבר רע. ללמוד ליהנות מחברה משלך יהיו כל כך הרבה יתרונות כשאתם באים למצוא בן זוג, כמו כאשר התשוקה משתלטת ואתם מבלים יחד כל דקה מתעוררת, אתם תצטרכו קצת זמן לבד כדי להישאר שפויים.
אל תפחד

מודאגים שההיכרויות ברשת לא נועדו לך? נסה את זה בכל מקרה; יש ממש מיליוני זוגות מאושרים שלא היו נפגשים ללא אתרי היכרויות מקוונים. שמעת כמה סיפורי אימה על היכרויות מהירות? תשכח מהם ותראה מה קורה. אם אתה רואה את האנשים הלא נכונים כל השנים, ייתכן שהגיע הזמן לשנות את הדרך בה אתה פוגש אותם. מה הכי גרוע שיכול לקרות בכל מקרה?
סמוך על האינסטינקטים שלך

אתה הכוכב של ההצגה שלך, והיחיד שיודע את הסיפור המלא. החברים או המשפחה שלך אולי לא אוהבים את בן הזוג החדש שלך, אבל אתה מספיק חכם כדי לקבל החלטות משלך. גם זה עובד בשני הכיוונים; לפעמים המשפחה שלך תחמם למישהו שאתה מכיר שאינו מספיק טוב עבורך. היצמד לתותחים שלך, לא משנה מה מישהו אומר!
אל תיתן לעבר שלך להרוס את עתידך

עברנו כולנו מערכות יחסים שאנחנו מעדיפים לשכוח. חלקנו רימו אותנו, שיקרנו, בגדנו או פשוט ננטשים, והכל קל מדי לחשוב אם אני מפסיקה לנסות לפגוש מישהו חדש, אני לא אוכל להיפגע שוב. נכון ככל שזה, אתה לא סתם מגן על עצמך מפני כאבים; אתה מבטל כל פוטנציאל לשמחה. זה עשוי לגרום לך להתכווץ, אך נסה לחשוב על הקשר הרע ההוא מקודם. נסה לחשוב על הסוף המר ועל התקופות הטובות שהיו לך. בהחלט היו צחוק, התרגשות ותשוקה, אבל הדברים האלה נשכחים מהר כשהחלפה האחרונה שלך הייתה ויכוח ענק. כשאתה מרגיש חזק מספיק, חזור לשם והתחיל בציד מחדש. תוכלו לחוות שוב את כל הרגשות החיוביים האלה, ובתקווה בלי הסוף החמוץ מהפעם האחרונה.
דע מתי להיפרד

בניגוד לכל העצות שתשמעו בכל הנוגע לדייטים, הייתי אומר שהיכולת הגדולה ביותר שתוכלו ללמוד היא לדעת מתי לסיים מערכת יחסים. בין אם זה אחרי שני הדייטים הראשונים שבהם אין לך כימיה, או הרבה אחר כך כאשר לקשר שלך אין שום סימנים של התאוששות, אתה צריך להיות החזון הנכון לשים שותפות מתוך סבלו בבוא העת. זה אולי נראה קשה, אבל זה יחסוך כאב רב לשניכם בהמשך הקו.
אל תדאג, תהיה שמח

העצה הטובה ביותר שאני נותנת לכל מי שנאבק למצוא התאמה היא פשוט ליהנות! הכרויות אמורות להיות אירוע חברתי מהנה, לא דבר מלחיץ שאתה מתעב. אם אתה מוצא ארוחת ערב מביכה, לכי לשתות קפה; אם אתה שונא את הסרטים, עבור במקום זאת לבר האהוב עליך. אין כללים בכל הקשור לדייטים, הכל קשור לבילוי טוב ולהיכרות.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020