בקשת נישואין בקשת נישואין

איך לשחק את הדייט הראשון המושלם ביום האהבה


יש לך תאריך חם ביום האהבה ומחפש עצות? ראיינו את מאמן ההיכרויות, דייוויד וויגנט בכדי להוריד את השפל במה שגברים באמת חושבים בדייט ראשון.

זה נורמלי לחלוטין שפרפרים יתנופפו בבטן כשאתה מתכונן לערב. אתה עשוי למצוא את עצמך מככב שעות במלתחה שלך, שוקל מה ללבוש. האם שמלה זו חושפנית מדי, האם עלי לבחור בצלול או בצוואר מרובע? אלה רק כמה מהשאלות המסתובבות סביב ראשנו בכל פעם שאנחנו מוציאים לדייט, ולא פעם אנו נלחמים במחשבותינו זמן רב מדי. עם זאת, על פי עצתו של דייוויד, זה לא אמור לגזול יותר מדי מזמננו; "התלבושת הטובה ביותר ללבוש זה משהו שגורם לך להרגיש סקסית, אך גם לא חושף יותר מדי.

"אני תמיד אומר כל הזמן לנשים, ג'ינס, מגפיים, סוודר קטן ונחתך, משוך את השיער לאחור, מריח ממש נהדר והגבר ייהנה מכל רגע.

"הוא רוצה לבדוק את גופך, הוא רוצה לראות איך אתה נראה וזה מספיק שמרני וזה לא שולח את האותות הלא נכונים", אמר.

עם צאת חג האהבה, האהבה בטח נמצאת באוויר, ומסעדות ברחבי העולם מתכוונות לראות זרם של סועדים שמזמין שולחן לשניים. כדי לעזור לענות על כל השאלות המתמשכות שיש לך, שוחחנו עם דייוויד כדי לגלות מה גברים באמת חושבים בדייט ראשון.

האם יש משהו שנשים צריכות להימנע מלומר בדייט ראשון? אנשים תמיד אומרים שעדיף להיות עצמך, אבל מה אם יש לך תכונה שנראית פשוט דוחה גברים?

"כן, אתה יודע מה דוחה הכי הרבה גברים?

"כשאישה רוצה ילדים תוך השעה מהפגישה הראשונה, היא בעצם אומרת לך שהיא רוצה להיות אמא להישאר בבית, לנהוג במכונית קטנה ולהיות אמא כדורגל.

"זה דוחה גברים באופן מיידי. למה? מכיוון שאנחנו אולי רוצים את אותו הדבר המדויק, אבל אנחנו רוצים להרגיש שאנחנו האדם החשוב ביותר בחיים שלך לפחות פרק זמן קצר, כך שזה דבר שדוחה גברים. לא רק זה, דבר נוסף שדוחה אותם הוא שאתה מדבר שלילית על החבר שלך בעבר ועדיין נפצע ממערכת יחסים. "

האם נשים צריכות להציע לפצל את החשבון בתאריך הראשון?

"אם גבר ביקש ממך לצאת, גבר צריך לשלם. אם תבקש ממנו לצאת, עליך לשלם.

"אתה יכול להציע, רק שאלה, אבל אם גבר שאל אותך ואתה מציע לפצל את החשבון והוא מאפשר לך, לרוץ. מכיוון שאתה יודע מה, גבר אמיתי ישלם עבור הדייט הראשון שלו בכל עת. "

כמה זמן אחרי דייט ראשון עלי לחכות עד שאני אתקשר? האם עלי להתקשר אליו או לחכות?

"אני מסורתי. לשלוח בחור אחרי יום ולומר שהיה לי ממש טוב אתמול.

"תראה איך הוא מגיב ומוטל עליו להתקשר אליך ולשאול אותך שוב. אתה לא צריך לרדוף אחריו. גבר צריך לרדוף אחריך. "

האם יש סימנים מספרים שגבר יתקשר אליך?

"לא, גברים הם מסווגים גדולים. הם יכולים להעמיד פנים שהם מתעניינים בך ולעולם לא תשמע מהם. אין שום שלטי סיפור.

"אפילו אם גבר ייגש לנשק, הוא עדיין לא יתקשר אליך למחרת או יתקשר אליך שוב.

"אבל מה שאתה צריך לעשות זה כשגבר לא מתקשר, אתה צריך לשחרר אותו, אתה צריך להבין שהוא פשוט לא נמצא בך, לא מתעניין וזה בסדר."

הראיון עם דייויד וויגנט נערך על ידי קמעונאית מפוארות, AFD שיש להם מגוון גדול של תלבושות למסיבה, אולי תוכל ללבוש את אלה בשנה הבאה אם ​​הכל ילך כשורה?

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020