בקשת נישואין בקשת נישואין

כיצד משתנה היכרויות בעשר השנים הבאות


אנו חיים ביום ועידן מטורף המוגדר על ידי קצב מהיר ושינוי בלתי נשלט שהגיע לכל תחום בחיי היומיום שלנו. תחום אחד שכבר השתנה הרבה במהלך השנים האחרונות הוא היכרויות.

לאחרונה ניהלתי שיחה עם אבי שסיפר לי על התקופה בה הוא פגש את אמא שלי. לא היו פייסבוק, לא היו הודעות טקסט, לא היו אינסטגרם ולא היו היכרויות ברשת. הוא אמר לי שהסיכוי לפגוש נשים היה מוגבל ביותר. כשסיפרתי לו על חוויות ההיכרויות הבינלאומיות שלי עם נשים בכל רחבי העולם הוא פשוט גיחך ואמר שלדורו אין אפילו אפשרות לצאת עם בנות ממדינות אחרות.

הדייט העירוני, היכרויות משתנות, איך ישתנה היכרויות, ייעוץ בנושא יחסי מין

באותו אופן הדברים השתנו, הדברים ימשיכו להשתנות בעתיד. בעוד עשר שנים, ההיכרויות יהיו שונות לחלוטין מכפי שהיא כיום.

מלחמת המינים

למרות שרוב השינויים שיחולו בשנתיים הקרובות הם חיוביים, אני לא יכול להתכחש לעובדה שנושא אחד יהפוך לבעיה יותר ממה שהיה בעבר. קרב המינים כבר בעיצומו, אך אם גברים ונשים ימשיכו בדרך בה הם מתייחסים זה לזה ברגע זה, הקרב התמים הזה יתפתח למלחמה.

בכל פעם שתסתכל במאמר שאישה כתבה, תמצא המון הערות שליליות מגברים תחתיה. בכל פעם שאתה קורא מאמרים המפורסמים בבלוגים פופולריים של manosphere אתה רואה את אותה התנהגות מדויקת מצד נשים. שמעתי אפילו מחברים משני הצדדים שקיבלו איומי מוות בגלל פרסומיהם. זה המקום בו הכיף בהחלט נגמר.

אלא אם כן גברים ונשים ימצאו דרך לקבור את הצוהר (לא תרתי משמע), עולם ההיכרויות החדש אליו אנו פונים הוא דבר חוץ מבטיח. לכן אני מבקש מכם לעזור לעצב את העולם העתידי בו אנו חיים. לתרום למערכת יחסים שלווה והרמונית יותר בין גברים ונשים.

איך יכולת לעשות את זה? אל תתנו לקולות הזועמים להרוס את הסיכויים שלכם למערכת יחסים מאושרת. חשבו בעצמכם והתעלמו מציד הקהל.

אהבה בעולם דיגיטלי

בימינו אני שומע כל כך הרבה אנשים מדברים על כמה שזה נורא שכולם יושבים מול המחשב הנייד כל היום ושיותר ויותר אנשים מכירים זה את זה באופן מקוון במקום להיפגש בעולם האמיתי. עם זאת, אני חושב שהרבה אנשים מזניחים את היתרונות שהדיגיטליזציה של היכרויות מביאה.

היכרויות מקוונות יהפכו פופולריות יותר במהלך השנים הקרובות, מה שיאפשר לאנשים מערים שונות, מדינות ואפילו מיבשות שונות לפגוש זה את זה ולהתאהב. אני חושב שזו התפתחות נהדרת שלא רק מציעה לאנשים את האפשרות להגדיל את הסיכוי שלהם למצוא את בן הזוג הנכון, אלא שיש לה גם את הכוח לתרום לחינוך התרבותי של החברה שלנו.

אל תפחד לשפוט אותך כי אתה אומר למישהו שפגשת את בן / בת הזוג ברשת. אל תפחד להראות "נואש" מכיוון שלא יכולת למצוא בן זוג בעולם האמיתי. הדבר היחיד שקובע הוא שתמצאו את מה שאתם מחפשים, לא משנה אם תמצאו אותו ברשת או בעולם האמיתי.التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020