בקשת נישואין בקשת נישואין

מכף ללב: גישה מבוססת למערכות יחסים ודייטים


אז החלטת לצאת למסע המסובך של חיבור עם מישהו אחר מאשר לך. בהחלט מגיע לך מחיאות כפיים. בתרבות שנשלטת על ידי אני-שלי- ואני רוצה, זה תמיד מגניב לשמוע על אחרים שמחליטים לחצות את הגשר הזה, בלי קשר לכמה זמן הם נשארים במערכת היחסים. אחרי שהתחתנתי ישר מהמכללה, אחד הדברים שאני יכול לומר הוא שאין נוסחה סודית לבניית מערכת יחסים בריאה. לפעמים זה יכול להיות קשה כמו לעזאזל - אבל אם הייתי יכול לחזור אחורה בזמן ולהציע לעצמי פיסת ייעוץ אחת, זה יהיה להפוך את התשוקה הזו לחמלה ממש מהירה. הם אולי נראים כמו מלאך היום, אך מכיוון שאנחנו אנושיים, אנו יכולים להיות שדים ממחר. אהבה וחמלה אנושית היא אבן הבניין של כל איחוד מצליח (ללא קשר לסוג האיחוד), ולא הדימויים האובר-רומנטיים, המלאכיים, ההוליוודים המוצגים בסרטים. כבני אדם, כולנו מגששים, משטחים ואפילו נשבעים זמן או פעמיים, ואני בטוח שיש מישהו, אי שם על הפלנטה, שנמאס לו מה- bu * l-sh * t שלנו. מה שעומד לדיון הוא לא האם אתה מתכוון לנגח ראשים עם התאריך או בן הזוג הפוטנציאלי שלך - השאלה האמיתית היא איך אתה מתכנן לטפל בתקופות הגסות האלה כשהן מגיעות. אחרי הכל, מכיוון שכולנו יחודיים ששותפינו צריכים להשלים אותנו - ובדרך זו, הם לרוב יספקו את החיכוך הדרוש לנו בכדי לצמוח רוחנית, רגשית, פסיכולוגית וחברתית.
אני חושב שאחת הטעויות הגדולות ביותר שאנו מבצעים לעתים קרובות בהיכרויות היא שלעתים קרובות אנו נלכדים על ידי הציפיות שלנו לגבי אופן היחסים צריכים להיות. אל תבינו אותי לא נכון - חלק מהיסודות חייבים להיות שם… יחד עם כמה התאמות
  • משיכה 
  • אינטליגנציה 
  • אבטחה 
  • מימוש עצמי 
  • בגרות רגשית 
  • וכו.


עכשיו יש כאלה שאולי לא מסכימים עם כך שמשיכה תהיה בראש הרשימה, אבל אנחנו יצורים מורכבים עם מגוון צרכים. בואו נהיה גלויים לרגע - קשה לקיים איזשהו קשר אינטימי עם מישהו שאתה לא נמשך אליו ברמה הפיזית. אני חושב שכשאתה פתוח וכנה מבחינה פרגמטית, וכשאתה מתחשב בדברים שאתה מביא לשולחן בכל אותם אזורים ברשימה שיצרת; זה מקל על התהליך הזה. בתור התחלה, אם נצליח אי פעם לדלג על לחצים חברתיים ולחיות ממקום ומרחב כנים, אולי אנשים יבינו שהם בסדר עם היכרויות - וזה בסדר. ויש גם כאלה שבקצה השני של הספקטרום שמעדיפים לא להתחתן אלא לקיים יחסים מיועדים מינית בלעדית עם בן זוגם - וגם זה בסדר. מקום בו כל דרמת ההיכרויות והיחסים הופכת לקשה היא כאשר אנו לא פתוחים וכנים לגבי היכן אנו נמצאים, מה אנו מרגישים, ומה הכוונות שלנו לגבי מה שאנו עושים עם הרגשות האלה. אם אתה יוצא ואתה רוצה סקס בלבד, תהיה כנה עם עצמך. ללא קשר לעיסוק שלך, נטייה דתית או רקע כלכלי, אתה תרגיש טוב יותר עם עצמך ותחסוך כסף רב אם אתה בקשר יותר עם הרגשתך באמת. באופן דומה, אם אתה מנסה לקיים מערכת יחסים עם הרעיון להתחבר ברמה העמוקה יותר עם מישהו שמחמיא לך, תהיה כנה גם כן. הקרנת רעיונות שווא ופנטזיות - ללא קשר למה שהם, רק יוביל אותך לכאב לב לאורך התור. ובעיקר - יש כוח לאופי להתרחק ממערכת יחסים שאתה יודע שאינה מהדהדת עם מי שאתה. הכלל 80/20 נהדר לחיות בו, אך אנא הבינו את ההבדל בין סטנדרטים נעלים לציפיות בסיסיות. אל תחכו עד שתעשו זוגיות, הביאו ילדים לעולם ושאלו שנים מחייו של מישהו אחר כדי ללמוד שיעורים כנים שהייתם יכולים להבין לפני שאתם אומרים “כן” (בכל דרך שהיא “כן” מועבר).

היה מקורקע, מרוכז והירגע במי שאתה ודע שכל דרך שתבחר - אתה בוחר בו, עם הנחיה מודעת, מכוונת ואינטואיטיבית מהנשמה שלך. אם אתם גרים ממקום ומחלל זה - כל שאר הפרטים יסתדרו. החיים הם הרפתקה התחל לחיות את היום שלך!

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020