בקשת נישואין בקשת נישואין

איך אוכל להחזיר את האקסית שלי?


יש לנו שאלה נוספת מארכיוני 'שאל את החוקר העירוני'. אתה יודע, יש שם המון ספרים כיצד להחזיר את האקסית שלך ... אני לא באמת חושב שזה רעיון טוב. ברוב המקרים אנשים הופכים לאקסים מסיבות שונות. הדבר היחיד שמחזיק זוג יחד הוא אם שני האנשים מסכימים לפענח את הדברים. זהו זה. פשוט. עם זאת, אני נותן לך:

 חברתי לשעבר בחנה את רגשותיה כלפי בחור אחר בכך שהיא יצאה איתו לדייט כדי לראות את מי היא אוהבת יותר; הבחור הזה או אני. גם חברתי לשעבר דיברתי על נישואים. כעבור כמה שבועות גיליתי שהיא יוצאת עם הבחור כי הוא יותר מהטיפוס שלה. מאז אותו יום האקס שלי ואני הפכנו לחברים הכי טובים והיא אוהבת אותי יותר כמו חברה הכי טובה ... דיברתי עם כל החברים שלי על זה וכולם אומרים להמשיך הלאה ולמצוא מישהו טוב יותר. אני עדיין אוהב אותה והיותי עם מישהו אחר פשוט תגרום לי לחשוב עליה יותר ולהפוך אותי לרווקה שוב. איך אוכל לזכות באהבה שלה אלי כיותר מחבר?

זה מצב קשה להיות בו, ואפילו כאופטימיסט נצחי, אני חייב לומר שדברים לא נראים לך טוב. אתם מחפשים את התוצאה הסופית של חזרה עם האקסית שלכם. איפה שאתה צריך לחפש זו הסיבה שהרגשות של האקס שלך השתנו מלכתחילה ... ראשית, שהאקס שלך עשה זאת הוא, ובכן, מחוסר מילה טובה יותר, חראני. פשוט חראני. בעיניי ניכר כי האישה הזו אינה שווה את זמנך וכדאי שתשמור על עצת חבריך. כמו שאמרתי, דרוש שני אנשים כדי שהדבר הזה יעבוד שוב.

הדבר הראשון שהייתי מבקש ממך הוא זה: דיברת עם האקסית שלך והודעת לה איך אתה מרגיש? אמרת לה שלהיות "סתם חברות" זה לא מספיק טוב ואתה צריך יותר ממנה? אם יש לך והיא לא חולקת את רגשותיך, המשך לקרוא ...

אתה מבין, האקסית שלך מקבלת את העוגה שלה וגם אוכלת אותה !! לא רק שהיא זוכה להיות עם הבחור החדש הזה, אלא שהיא צריכה לשמור אותך על הוו כחברה. באופן אישי, אלה דברים טובים מדי, והחוקים העירוניים על פי חוקים של הכרויות & הזדווגות, חוק העזר 11, פרק 4, קובע בבירור כי: "בחיים, כמו בכל הדברים, חייב להיות איזון. אם נראה שאחר משמעותי שלך, חבר, אקס או קרוב משפחה, מקבל עסקה טובה, הרי שבזכויותיך הוא מתעסק עם 'העסקה הטובה' שלהם. "כלומר, ברודי, האקס שלך צריך לאבד משהו. שמשהו הוא החברות שלך.

כדי שהאקסית שלך תחזיר אותך, זו מסקנה שעליה להגיע לבד, אינך יכול להכריח אותה להסיק את המסקנה הזו.

הייתי במצבך שתי פעמים שונות בחיי. כל פעם הייתה הרסנית עבורי. הנשים היו נשים שאהבתי. כאשר מערכות היחסים הסתיימו או עם "נפילה" ניסיתי להישאר חברות עם הנשים האלה, בעיקר מכיוון שאוהב אותן ורציתי להיות איתן. הבעיה היא שהם לא רצו להיות איתי. ניסיתי להיות חבר. הרגשות שלי היו מסתדרים ... לא יכולתי להיות רק חברות עם הנשים האלה. עם הראשונה, היא הייתה החברה הראשונה שלי, אהבה ראשונה; אתה קורא לזה. היא חזרה יחד עם אקס שלה ... היא רצתה שהדברים יהיו כמו שהיו פעם לפני שהתחלנו לצאת. העניין הוא שאתה לעולם לא יכול לחזור. לא משנה כמה תנסו. הייתי צריך ללכת משם וזה היה כואב. כואב מאוד. הייתי בלגן במשך חודשים. היא הייתה מתקשרת, לא הייתי לוקח את השיחות שלה. היא הייתה באה לביתי ולא הייתי עונה. היא הייתה מגיעה לעבודתי והייתי מתעלמת ממנה. ידעתי מה אני רוצה ממנה. לא יכולתי לקבל את זה ופשוט "להיות חברים" לא הספיק לי וזה היה קשה מדי. הייתי זקוק לזמן. איבדנו את הקשר בסופו של דבר ... אבל למדתי המון, שם. לפעמים אתה פשוט לא יכול לעשות את דבר החברות.


 את שאר הגישה שאליה ניתקתי, ובכן, זה היה משונה של סיטואציה. זה היה רע כל הדרך. הרגשות שלי הפכו עמוקים מאוד עבור אישה אחרת זו. מבלי להיכנס לכל הסיפור, התברר כי להיות חברים באותה תקופה גם לא יעבוד. הפסקנו להיות חברים. לקח בערך שלוש שנים עד שהספקנו אפילו לדבר. עכשיו אני יכול להיות חברים איתה ... זה דבר טוב. אבל אין סיכוי לרומנטיקה ... ואני בסדר עם זה.

הנה מה שאני חושב שעליך לעשות:
תפסיק להיות חברות עם הילדה הזו. גזור את עצמך למען השפיות שלך, ל"שימור עצמי "שלך. אני מתכוון לזה. תפסיק עם זה לגמרי.
קח זמן לחשוב על הרגשות שלך, ואתה יודע, תאבל על אובדן הידידות הזו.
נסה לא להתכופף ולהישאר בבית. אל תעקוב אחר דפי הפייסבוק שלה או משהו כזה. עשו דברים אחרים שעושים את תשומת ליבכם. לך לחדר כושר.
היו חברתיים. זה הדבר שאתה תרצה לעשות הכי פחות, אבל הדבר שיעזור לך ביותר.
התמקד בך. דאג לעצמך ולדברים שאתה צריך לדאוג להם.
ברגע שהתחלתם באמת על עצמכם אז הגיע הזמן לפתוח את עצמכם לצאת שוב עם הכרויות. ההצעה שלי היא לצאת עם מספר נשים שונות; אולי נשים שלא הייתם יוצאים איתן בדרך כלל. בטח, הגברת הביטחון היא אחת הסיבות, אבל לצאת לשם, לפגוש נשים שונות מראה לך מה אתה יכול ולא יכול להתמודד במערכת יחסים.
אני מקווה שזה יעזור.
הדאטר האורבני

אוקיי? אנו יודעים שברודי לא מחפש את העצות שלמעלה, הוא מחפש את "הסחורה" האמיתית. מישהו מסתכל? ברודי ק, הנה, בנאדם, פשוט כתבתי את הדברים האלה למעלה כדי לזרוק אנשים מהשביל. אתה רוצה את האקס שלך בחזרה? יש דרכים לעשות זאת.

    ראשית, אל תתקשר לאקס שלך. לא באובססיביות, אבל מספיק כדי ליידע אותם שאתה שם בשבילם. לפעמים, אמירת האקסית שלך שאתה מרגיש למטה או שאתה זקוק לעזרתם במשהו זה עובד פלא. זה "הגור הפצוע" שאתה הולך כאן.
    אל תנתק את האקסית שלך ואל תדבר אותה לפרקי זמן. נסה למצוא משהו שאתה יכול להאשים עליה, תן לה הרגשה שהיא צריכה "לפצות אותך" איכשהו. טיפ למקצוענים - להיות לא זמין ולא לשים לב לאישה עובד טוב, הרבה זמן.
    שמרו על קבוצת חברים משותפת שלכם, קבעו זמנים בהם תוכלו לבלות במקום כך שהאקס שלכם יהיה שם. יכול להיות שיש לה את הבחור החדש איתה. כאן אתה צריך את חבריך. אם החברים שלך רוצים לעזור לך לחזור עם האקסית שלך, אתה יכול לקבל אותם "עצות ידידותיות" לאקס שלך לגבי הבחור. במילים אחרות, החברים שלך היו זבל את הבחור החדש אבל גורם לזה להישמע כמו דאגה אמיתית, כאילו הם עוזרים לאקס שלך על ידי זבל שמדבר את הבחור החדש הזה.
    אל תכניס בחורה בחורה חדשה. זו חייבת להיות בחורה שאוהבת, בכל זאת, מישהו שאתה יכול להיות איתו ולהראות לאקסית שלך שאתה לא מסתובב סביבה. זה עובד טוב. סמוך עלי.

אוקיי, עכשיו אלה כמה דרכים מטורפות להיות מניפולטיביות וכנראה שהסיכוי הטוב ביותר שלך לאבד את האקסית שלך לנצח. בהצלחה!

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020