בקשת נישואין בקשת נישואין

תן לזרימה לזרימה


למרבה הצער, אמנות החיזור מוחלפת לפעמים במין או במערכת יחסים מיידית. יש אנשים שמאמינים שהם צריכים לקיים יחסי מין עד הדייט השלישי ואחרים חושבים שהם צריכים להיות במערכת יחסים מחויבת עד התאריך השלישי. חוויתי את שתי ההנחות הללו ויודע שהן אמירות שגויות לחלוטין.

הייתי המומה כשגבר אמר לי שהיחסים בינינו לא הולכים לשום מקום כי לא הייתי מקיים איתו יחסי מין בדייט השלישי. הוא גם אמר לי שאסור לי לאכול שום בדייט ולצבוע את השיער שלי כי היו לי כמה אפורים. אהה, איזה תור! תני לי להפיל את התחתונים עכשיו, אהובתי המתוקה. תשכח מהעובדה שאתה יכול לסבול ממחלה, להיות נשוי או רוצח גרזן שפגשתי זה עתה מאתר היכרויות מקוון!

בקיצור ההפוך, אני עדיין זוכר את האימה שהייתה לי בשנות העשרים המוקדמות לחיי, כאשר גבר שרק יצאתי איתו במשך שבוע דיבר עלינו להתחתן. אפילו לא הייתי בטוחה שרק רציתי לצאת איתו רק שלא לדבר על להתחתן איתו.
כפסיכולוג מקצועי, אני שומע לעתים קרובות את השאלות מתי אני מתחתן, פוגש מישהו, האם הוא / היא מחבבים אותי וכו '. אני נותן ללקוחות שלי את התשובה שאני מקבל מהמדריכים והמלאכים שלי. אחד התפקידים הגדולים ביותר שלי הוא להנחות אותם בדרך. מדהים איך אנשים חושבים שהפסיכולוגים יודעים ויכולים לחזות הכל. אין לנו שליטה על דרך הצגת המידע. לכל אדם יש רצון חופשי והוא יכול לשנות תוצאה.
אהבה זורמת כאן היא דוגמה טובה לכך משיחה שקיבלתי בנוגע לזוג ששמותיהם השתנו. מרבת קראה לרצות לדעת מה צופן העתיד עבורה וסטיב. שמעתי את השיר לירי, "רק התחלנו" ושאלתי אם זו מערכת יחסים חדשה. הם התראו זה שלושה שבועות. קיבלתי את המידע הבא - סטיב מאוד אהב אותה, נמשך אליה מאוד, והוא רצה לקחת דברים לאט. הדבר החשוב ביותר היה לא לדחוף אותו למחויבות או להתקשר אליו כל הזמן בגלל חוויות העבר שלו עם נשים. אם היא הייתה מאפשרת לקשר לזרום זה היה מתקדם למחויבות.

מהיר קדימה, כמה שבועות אחר כך. מריבת כעסה עלי מאוד כי סטיב נפרד ממנה. "אמרת לי שהוא יתחייב כלפי," צעקה. קיבלתי חזון שהיא ממלאת טקסט ומתקשר אליו כל הזמן. שמעתי גם את השיר לירי, "כבר הלכתי" של הנשרים. שאלתי אם היא כתבה והתקשרה אליו המון. היא הודתה שכן. זה היה הרצון החופשי והמעשים שלה שסיימו את הקשר.

אנא אל תהיה מרת '; במקום זאת לאפשר לקשר להתפתח. לעתים קרובות אני שומע ליריקה משיר של פעם, "להכיר אותך." התוודע לבן זוג רומנטי פוטנציאלי נפשית, רגשית, רוחנית לפני קיום יחסי מין או ביצוע קשר. אם הם "האחד", הם לא הולכים לשום מקום. אבל, כדי לגלות שמתברר שאתה צריך ליהנות מחיזור ולתת לזוגיות לזרום.

פמלה קאמינס היא מאמנת פסיכולוגית מוזיקלית, רווקה ופיתוח פסיכולוגי, ומחברת "חכמה נפשית על אהבה ויחסים." למידע נוסף בקר באתר האינטרנט שלה

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020