בקשת נישואין בקשת נישואין

לשמור על יחסי הקשר שלך למרחקים ארוכים


רק בגלל שאתה במערכת יחסים למרחקים ארוכים זה לא אומר שאתה לא יכול להחזיק את האהבה שלך בחיים. אתם עדיין יכולים להיות רומנטיים ולהתארך זה עם זה בדיוק כמו שהייתם ביחד. כל מה שאתה צריך לעשות זה להיות קצת יצירתי ורומנטי כשאתה עובד בדרך שלך כדי לשמור על חיי האהבה שלך מרגשים. המשך לקרוא כדי לגלות כמה רעיונות היכרויות מרגשים ומעניינים לזוגיות למרחקים ארוכים.

צרו יצירתיות עם תאריכי סקייפ

הודות לאינטרנט, אוהבים כבר לא צריכים להיות שקועים בדואר חלזונות וחשבונות טלפון מנופחים. עכשיו אתה יכול לעשות הרבה דברים באמצעות צ'אט וידאו כמו לבוא עם ערכת נושא למשל בסקייפ. אתה יכול גם לנסות לארגן מסיבת גלידה או ליהנות מליל קולנוע או לבשל אחד את השני בארוחות אהובות, וכולן דרכים מצוינות לבלות את אותם לילות בודדים.

נסה בורסת אי-טיול

כשאתם רחוקים אחד מהשני, רוב הסיכויים שאתם ובן / בת הזוג שלכם תבקרו אחד בשני די בתדירות גבוהה. בזמן שאתה עושה זאת, חיוני שתבצע את הטיולים האלה אפילו כדי להימנע מבן זוג מתמרמר. למטרה זו, תוכלו להבטיח כי כל אחד מבני הזוג במערכת יחסים יתפנה לבקר אחד בשני בערים שלהם בכדי לפנות מקום לעוד אהבה. זה מוודא שכל אחד מכם עושה מאמצים שווים כדי להמשיך את מערכת היחסים, במקום בן זוג אחד שעושה את הנסיעות כל הזמן.

 צא מנקיטת דברים ליחסי מרחק ארוכים בלב

עליכם להיות מוכנים לקבל את העובדה שדברים בהחלט יסתדרו, אז שמרו על דעתכם מוכנים. חיוני שכל אחד מכם יהיה הבנה וגמיש ככל האפשר על מנת להכיל רגשות ותחושות זה לזה. זה חשוב מאוד מכיוון ששניכם נשארים בנפרד ושומרים על חייכם בערים הנפרדות שלכם.

לילה משחק

קביעת לילה משחק זה כיף ומרגש בו תוכלו לעשות המון משחקי לוח ליהנות מהם. אמנם זה יכול להמשיך בכיף על ידי מתחרים זה בזה או עבודה משותפת, אך תוכלו להיות יצירתיים ככל שתוכלו. עם הזמינות של שפע גרסאות מקוונות של משחקים מפורסמים, הטכנולוגיה מספקת כעת את הצרכים הללו, ומאפשרת ליותר ויותר זוגות להתפנק בצורה מופרזת.

יש המון רעיונות תאריך נהדרים למערכת יחסים למרחקים ארוכים בחוץ אם בני הזוג מספיק יצירתיים כדי לגלות אותם. רק בגלל ששני אנשים מופרדים במרחק משמעותי זה לא אומר שהם לא יכולים להיות בעלי תאריכים. למעשה, סוגי התאריכים שהוזכרו יכולים לעזור לזוג להתקרב אחד לשני מאשר היו הולכים אם הם היו יוצאים לדייטים רגילים עם אנשים שגרים קרוב אליהם.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020