בקשת נישואין בקשת נישואין

איך לזכות לטובה עם החצי השני שלך


זוג האם אתה בחושך איך לשמור על הגברת שלך מחייכת? מעניין מדוע נראה שהיא מסתכלת עליך ונאנחת כל הזמן? אנו בודקים עשרה טיפים פשוטים שיעזרו לך לזכות בנקודות בראוניז רציניות עם המחצית השנייה שלך.

1. הקשיבו לה
באיזו תדירות אתה באמת מקשיב לבן / בת הזוג? לקצץ את הראש בזמן משחק מחשב באמת לא נחשב. שאל אותה שאלה ואז הקשיב בלי להפריע. צרו קשר עין, חשבו מה היא אומרת ואל תתנו לתשומת לבכם לנדוד. היא תאהב אותך בגלל זה!

2. לאסוף את עצמך
אם אתה חושב שהגרביים שלך קסמים לקחת את עצמם למכונת הכביסה, היית טועה. גלה היכן מיכל הכלי המתאים לבגדים המלוכלכים שלך וזכור להניח אותם שם. שום דבר לא הורג את הרומנטיקה במהירות רבה יותר מאשר מראה זוג גרביים מטונפים (או גרוע מזה) שוכבים על הרצפה.

3. התייחס אליה
אל תיקח אותה כמובן מאליו. הפתיע אותה עם בקבוק היין האהוב עליה, חבורה של פרחים או קח אותה לראות את הסרט הזה שהיא מדברת עליו. אתה אפילו לא צריך להוציא כסף - למה לא להציע לבשל ארוחת ערב, להריץ לה אמבטיה חמה ולתת לה לשפשף בכתפיים?

4. תנו לה מחמאה
באיזו תדירות אתה אומר לה שהיא נראית יפה? הקלה על הניצוץ שהרגשת כשאתה נפגש לראשונה על ידי הזכרת לה כמה יפה את חושבת שהיא, באופן קבוע.

5. התמודד עם הגיהוץ
די בהר גיהוץ כדי לגרום לכל אישה להרגיש במזבלה. בהתחשב בכך שהיא בטח מבזבזת זמן לא מבוטל בהתמודדות עם החולצות שלך, הגיע הזמן להתייצב, לתפוס את מגהץ הקיטור ולהיתקע. היא תשמח!

6. קבל טיפוח
זה יכול להיות קל להתיר קצת על טיפוח אישי ברגע שאתה במערכת יחסים מבוססת. הקפידו להריח מתוק, להסתפר ולשקול לבקש את עזרתה בקניית בגדים חדשים.

7. צא מההרגל הרע הזה
אם אתה מעשן, ואתה יודע שהיא לא אוהבת את זה, תוותרי עכשיו. מובטח לך שתקבל נקודות למאמץ!

8. למדו לרקוד
אף אישה לא יכולה להתנגד לגבר שממש יודע לרקוד. קבל לעצמך שיעורים, או אפילו יותר טוב, הירשם לשיעור סלסה וקח אותה איתו.

9. הניחו את מושב האסלה
מפתיע כמה גברים שוכחים כמה מעצבן תמיד הצורך להניח את המושב. זכור להניח את זה ותהיה בספרים הטובים שלה.

10. אמור לה שאתה אוהב אותה
אמור את שלוש המילים הקטנות האלה - "אני אוהב אותך" - ואתה בטוח יגרום לה להרגיש מאושרת ומוקירה יותר.

בזוגיות, לפעמים הדברים הקטנים ביותר הם החשובים ביותר, כמו הקשבה, התחשבות ועזרה ברחבי הבית. נסה כמה מהרעיונות המפורטים לעיל ובן הזוג שלך בטוח יראה אותך באור חדש לגמרי!

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020