בקשת נישואין בקשת נישואין

כיצד ניתן להישאל בדייטבסדר, גבירותיי! אתה יכול לעשות משהו בשבילי? אני יודע שזה עשוי להיות מאתגר יותר עבור חלק מאחרים, אבל אימוץ אמונה חדשה זו חיונית כדי שנשאל בתאריכים. האם כולנו יכולים סוף סוף להסכים שלא קשה למצוא אהבה בעיר ניו יורק? שלא קשה לקיים חיי היכרויות מספקים ושלא קשה להתחבר למין השני? תסמכו עלי, שינוי דעתכם בנושא זה יכול לשנות את חייכם ומכיוון שרובנו מחפשים אהבה וחיבור למטה הם ארבעת הטיפים שלי לשאלות על תאריך - וסביר להניח שרבים תאריכים. אימצתי ושכללתי באופן אישי את המושגים האלה למה שהוביל לחיי הכרויות מרגשים ומספקים משלי, אז הנה!

1. הפוך לאדם שאתה רוצה שתבקש ממנו.

התחלה נפלאה לא רק לחיי היכרויות מגשימים, אלא גם לחיים המגשים, באופן כללי, היא להפוך לאדם שאתה רוצה לשאול אותך בדייט, גם להפוך למושך. התחל תרגול של ביצוע תדירות של דברים שאתה רוצה שבן זוג עתידי יעשה. במקום להשתכשך במלוא הייחודיות שלך, צאי למופע הקומדיה שהיית רוצה שתוזמן אליו על ידי המחץ שלך או קח את שיעור הבישול שאתה יום אחד מקווה לעשות עם בן זוג. אם אתה מקווה שיום אחד לצאת לריצות ליד נהר ההדסון עם החבר שלך לעתיד, קבל את עצמך בחוץ ובריצות האלה עכשיו. הפיכת גרסה לאדם שאתה רוצה לצאת איתו הופכת אותך למעניין ואטרקטיבי יותר, תוך הצבתך בעמדה לפגוש סוגים של אנשים שתרצה שתתבקש אליהם. תפסיק לחכות לחיות את חייך עד ש"האחד "ימצא אותך!

2. יש אנרגיה פתוחה ושחרר את כל קווי העלילה שלך.

במודע ובתת מודע כולנו לוקחים על עצמנו סיפורי סיפורים וכל מה שאולי יקיף אותנו. חלק מכריע בלהתבקש לדייט הוא הרצון לפתוח את ה- WAY ולהשיל עלילות על הכרויות שאינן משרתות אותנו. כמה סיפורים שאני רואה הורסים את חייהם של נשים שוב ושוב הם סיפורים על קיום "טיפוס", נסיבות לפגישה עם מאהב לעתיד, ופשוט אמונה בסיסית ש"כל הטובים נלקחים "או שלא תפגוש מישהו. ראשית, הקלד, שחרר אותו! הציפייה למי שאתה רוצה להיות איתה בדיוק תבריח את כל ההזדמנויות והאנשים שאתה עשוי ליהנות מהם אך עדיין לא יודעים זאת. העדפות טובות, אך היו פתוחים לפתיחת כל סוגים שונים של אנשים. אחרי הכל, איך אתה יכול לדעת מה אתה אוהב בלי לנסות את זה קודם? בשלב הבא, נסיבות לפגישה עם מאהב לעתיד - הכל הולך! אל תיתן לשורות ישנות לגבי היכן או איך אתה אמור לפגוש מישהו לגעת בחיי ההיכרויות שלך. הכרתי את החבר שלי שאני אוהבת מאוד בבר שומם, חודש אחרי הפרידה. אילו הייתי מסוגל לפגוש מישהו בגלל הנסיבות שלי, הייתי מפספס את מה שהפך לאחד היחסים החשובים בחיי. לבסוף, חוסר אמון בבסיס שיש מישהו בשבילך. אולי לא תפגוש את הגבר שאליו אתה רוצה להתחתן מחר, אבל החיים קשורים לחיבור ובהחלט היית יכול לפגוש גבר שאפשר ללמוד ממנו או שיש לך חוויות חיוביות איתו עכשיו. אם אתה פתוח לאהבה, תהיה לך אהבה. חוסר אמון זה עשוי לפעול בצורה לא מודעת ועדינה מאוד ולכן יש לפעול ולהשתמש באישורים מילוליים וכתובים שאתה מוכן לרומנטיקה לעיתים קרובות כדי לסיים את דפוסי המחשבה השליליים שלך. "אני מוכן לאהבה! אני מוכן לאהבה! "

3. היו בתרגול של היכרויות.

אני יודע שאתה לא יכול לצאת לדייט בינוני, אבל אם לא תשאל אותך בתאריכים לעתים קרובות אתה צריך לצאת לדייטים בינוניים. הנה העניין, אנרגיה עומדת היא רע לחיי ההיכרויות שלך, אז אם זה היה חצי שנה, שנה, שנתיים או יותר, אנא צא לדייט עם מישהו! אולי אתה צריך להיכנס לאינטרנט כדי לגלגל את הכדור, אבל להיות בתרגול של הכרויות הכרחי כדי סוף סוף לקבל תאריך שבו אתה באמת מתחבר או מתאהב. ואם מציאת אהבה אינה תמריץ מספיק, שקול את הדברים הגדולים האחרים. תרגול זה יעניק לך ביטחון ויאלץ אותך ללמוד להגיד לא ולהקים גבולות. קבלת תאריך קפה לא מזיק אחד עם האיש מקו המכולת לא אומר שאתה צריך לקבל דבר אחר. בצד השני, קבלת תאריך לא מזיק אחד מהגבר בשורה של מכולת עשויה להיות פירושו להכיר חבר או מאהב חדש. היו פתוחים לכל טוב.

4.
שלח הזמנה.

טיפ זה חשוב, ועם כל ההפעלה הנ"ל זה יהפוך לך אבן שואבת להתבקש בתאריכים. אם אתם מעריצים את אבירות כמוני, אתם ממש לא רוצים לעשות זאת, אבל גבירותיי, עלינו להקל על החיים קצת יותר על תחומי האהבה הפוטנציאליים שלנו. הנה מה שאני מציע, שלח הזמנות לגברים שאתה רוצה לבקש מכם. הזמנות אלה בדרך כלל מגיעות בצורה של קשר עין, חיוכים ושפת גוף. בכל פעם שמצאתי את עצמי רווק הייתי מכריח את עצמי לחייך וליצור קשר עין עם כל גבר שמצאתי מושך והרבה פעמים זה הוביל לכך שהוא התחיל שיחה, מבקש את המספר והתאריכים שלי! מדוע גבר ירצה לשאול אישה בדייט שלא הייתה מאושרת, מחייכת ופתוחה? צרו בתוך עצמכם סביבה מסבירת פנים ותתחילו לא רק לעניין אינטרסים רומנטיים אלא גם ליצור חברים חדשים וקשרים עסקיים. הצעה נוספת היא ללכת לשירותים כשמגיעים לבתי קפה, ברים, אירועים או לכל מקום שתוכלו לפגוש בו תאריך אפשרי. הפיכת נוכחותך לחלל והענקת קשר עין וחיוך לאלה שתופסים את עינך עשויה להיות הכרטיס שלך לדייטים ולרומנטיקה.

בהצלחה ותהנה מההרפתקאות שלך בהיכרויות! אני מקווה שחיי האהבה שלך הם סיפוקים ומרגשים וארבעת הטיפים האלה ישמשו אותך היטב!

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020