בקשת נישואין בקשת נישואין

טיפים ליצירת קשרים בין מכללות למרחקים ארוכים


ביצוע עבודות יחסים במכללות למרחקים ארוכים יכול להיות מאתגר. במקרה שאתה ואהובך הולכים למקומות שונים ללמוד, תצטרך לעשות בחירה. הרבה זוגות חושבים שהם לא יוכלו להתמודד עם הלחץ של חוויה כזו והם מעדיפים לסיים דברים מראש. עם זאת, לנסות לגרום לזה לעבוד יהיה בהחלט שווה את זה. התמודדות עם משהו כזה תראה לך שלמערכת היחסים שלך באמת יש עתיד ובתקופה ההיא תלמד גם דברים שונים זה על זה אשר רק יחזקו את הקשר שלך.

במקום להרגיש רע בקשר למרחקים ארוכים, אתה יכול להסתכל על זה מנקודת מבט אחרת. זהו המבחן הטוב ביותר לזוגיות שלכם אשר יראה לכם עד כמה אתם ובן / ת הזוג דואגים אחד לשני. להתחיל חיים חדשים, מלאים בהרפתקאות זה מרגש וקצת מפחיד, אבל זה גם הרגע האידיאלי לקחת את מערכת היחסים שלכם לרמה אחרת. זה בהחלט ידרוש עבודה רבה ומחויבות מצד שני הצדדים, ולכן עדיף לדון בכל דבר עם בן / בת הזוג לפני שאתה עוזב. אנו, לעומת זאת, ניתן לכם טיפים מעניינים שיעזרו לכם לשמור על מערכת היחסים שלכם.

תקשרו יותר - ללא ספק, אין דבר חשוב יותר מהתקשורת הטובה כשמדובר במערכות יחסים למרחקים ארוכים. להיות כנים זה עם זה הוא אחד הכללים העיקריים שתצטרכו לפעול מכיוון שהסודות והשקרים רק יקשו עליכם. אתה צריך להבין ולהגדיר לוח זמנים שייתן לך מספיק זמן לדבר ולשתף את הדברים שאתה רוצה. שניכם כנראה יהיו עסוקים מאוד, אך לפעמים תצטרכו להתפשר כדי לגרום לדברים לעבוד.

שתף כל חוויה - בין אם אתה מדבר בטלפון או באמצעות סקייפ, אתה לא צריך לפחד לשתף כל חוויה מהיום שלך, לא משנה כמה זה נראה לא חשוב. רק בגלל שאתה לא מבלה כל יום ביחד כמו פעם, זה לא אומר שאתה צריך להדיר את האדם האחר מהחוויות האישיות שלך. על ידי שיתוף בהם תגרום לבן הזוג שלך להרגיש קרוב יותר אליך ממש כמו פעם.

תיהנו מחייכם האישיים - אם כבר מדברים על חייכם האישיים, המקום החדש ייתן לכם את ההזדמנות לחוות הרבה דברים חדשים ולהיפגש עם הרבה אנשים מעניינים. ברגע כזה, חשוב לא לשכוח את יקירכם. זה לא אומר שאתה צריך לבזבז כל רגע בטלפון אבל אתה צריך לשתף אחד את השני כל דבר, כדי שתוכלו להימנע מהבעיות ומהאי הבנות. תהיו חופשיים ליהנות מחייכם האישיים וללמוד דברים עצמכם חדשים, כל עוד לא תשכחו מאהובכם.

אל תנסו להיות מישהו אחר - ניקוי ותחזוקה של החדר החדש שלכם יכול להיות מאתגר, במיוחד כשיש לכם לוח זמנים עמוס. אתה צריך להבין שלא צריך לנקות את החדר שלך ברגע האחרון רק בגלל שאתה עומד לדבר עם החבר או החברה שלך בסקייפ. הוא או היא כנראה מכירים אותך מספיק טוב, כך שאין צורך להעמיד פנים שאתה מישהו שאתה לא רק בגלל שאתה חי בנפרד עכשיו. זכרו שזה רק מצב זמני שתוכלו להתגבר עליו יחד.

אסור לפחד מקשר המכללות למרחקים ארוכים מכיוון שאתה יכול להפיק תועלת מחוויה זו יותר ממה שאתה יודע. אם תצליחו לעבור את זה ועדיין להישאר ביחד, אז תוכלו לטפל בכל דבר אחר בעתיד. הדבר החשוב הוא להשתמש בכל הזדמנות שתזכו להתראה, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי תכנון חופשה יחד.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020