בקשת נישואין בקשת נישואין

גברים! למה לדחות זה דבר טוב!


אחד הסרטים האהובים עלי בכל הזמנים הוא סרט שנקרא 'אלפי', מדובר על אדם בודד שחי ברגע, לא מתייחס יותר מדי לעצמו עם השאיפה להיות הכי נוקשה בבית הקברות אלא בוחר לחיות את חייו נאמנה לתשוקה שלו ... נשים. בסרט הוא מעביר אותנו בחיי היומיום שלו ותוך זמן קצר אתה מתחיל להבין, זה נסוב סביב לינה מתמדת עם נשים חמות ומושכות. יש לו את הפגמים שלו אבל כשמדובר בנשים הוא מזיין אמא חלק וחלק שיכול לגרום לכל בחורה להפוך למוצל עבורו.

כגברים מלמדים אותנו המון דברים שימושיים בחיינו החל מחשבון לחשבון ההיסטוריה של מצרים העתיקה. אולם דבר אחד שרוב הגברים חסרים השכלה עליו הוא כיצד לפגוש ולמשוך נשים חדשות לחייהן. זהו פער בידיעתנו שעד לעיתים נדירות הוכר. גברים שלעתים קרובות חסרים בחיי ההיכרויות שלהם בדרך כלל מפחדים מדי להתקרב או לפגוש נשים, משותקים מהפחד לדחייה. כל אדם הרגיש זאת בתקופת חייו. בעוד שיש גברים שאומצים לפעול וכתוצאה מכך נדחים, זה יכול להרוס את ההערכה העצמית של הגבר.

אני בטוח שהרבה גברים שרוצים להשתפר בתחום הזה בחייהם ולומדים באופן פעיל יותר על הכרויות, מפנטזים להיות בחור כמו אלפי, שרק נכנס לבר ומסובב את ראשה של כל אישה. המסוגלת לצעוד לכל אישה ובכוחה לגרום לה להתמוסס בידו רק עם כמה מחוות וקווים כריזמטיים. אני יודע שהייתה לי את הפנטזיה הזו כשהתחלתי לעבוד באופן פעיל על שיפור חיי היכרויות שלי לפני 6 שנים ולא ידעתי דבר על הכרויות או נשים, ראיתי את עצמי מסוגל לפתות כל אישה ולבסוף לעולם לא אצטרך לעמוד בדחייה מצד נשים.

האמת היא שאם תצאו להתאמץ להכיר המון נשים, עומדות בפני כמה דחיות. אולי יותר ממה שיהיה לך אכפת אבל תקבל אותם. ככל שתשתפר עם כישורי התקשורת שלך והביטחון שלך עולה, אתה עלול להפוך לכריזמטי ביותר עם הזמן ולהידחות פחות ופחות. עם זאת, ככל שאתה יכול להגיע וכריזמטי ככל שתעשי לאחר שתלמד מהטעויות שלך, אתה עדיין להשיג נשים שיסגרו אתכם במהירות רבה יותר מכפי שתוכלו לומר "סוודרים פשוט הושבתתי".

להיות הבחור ההוא, הטיפוס של אלפי בסרט, הוא פשוט פנטזיה. לעולם לא תוכל לגרום לכל בחורה לחבב אותך, לעולם לא תהיה סוג של גבר של כל בחורה ולעולם לא תוכל לשמח כל בחורה. דחייה תהיה חלק מהניסיון שלך באיסוף נשים כל עוד אתה יוצא לנסות לאסוף נשים. עם זאת דחייה אינה דבר רע והיא ממלאת תפקיד חשוב בתהליך ההיכרויות.

ישנן שתי צורות של דחייה המשרתות שתי מטרות שונות בכל הנוגע לפגישה עם נשים. הראשונה היא צורה של דחייה היא דחייה בעשיה משלך. לפעמים נשים עשויות להתעניין בך ולדחות אותך מכיוון שנדפקת, אולי אמרת את הדבר הלא נכון או אמרת משהו שיצא בצורה לא נכונה, היית נזקקת מדי או התחננת יותר מדי, היית משעמם מדי, מדכא מדי, נזקק מדי או שלא היית מספיק אמיתי. אתה יכול להידחות מסיבות של מיליוני סיבות, זה יכול להיות בגלל שאתה מריח רע, לבשת מרושל או פשוט בגלל שיש לך ריח רע מהפה. ישנם מיליוני דברים שאתה יכול לעשות כדי לכבות נשים שעלולות להיות באשמתך.

התפקיד שממלא צורה זו של דחייה דומה למורה חסר פסנתר מכה את היד כשאתה מנגן בתו שגוי בפסנתר. זה אומר "אתה דפוק, אתה צריך להשתפר בזה". זה עוזר לך למצוא אזורים במשחק שלך שזקוקים לשיפור. צורה זו של דחייה עשויה להיות נפוצה יותר קודם לכן כאשר אתם עדיין לומדים ועדיין מכבדים את כישוריכם בתקשורת טובה עם נשים, אך ככל שתתמודדו עם דחיות אלה והניסויים והטעויות, בסופו של דבר תקבלו פחות ופחות מצורת דחייה זו. .

הצורה השנייה של דחייה היא דחייה שהיא הכרחית לחלוטין בכדי לחסוך לכם זמן ואנרגיה. הטופס השני הוא פשוט שאתה והילדה פשוט לא תואמים זה את זה, בין אם מדובר בנסיבותיה, יתכן שהיא לא מחפשת לצאת עם מישהו או שיש לה חבר, אבא שלה יכול פשוט למות וכו '. קשורים לעניין, אתם פשוט לא מעוניינים באותם דברים, יתכן שיש לכם ערכים שונים, אמונות שונות, מוסר שונה וכו ’. בעיקרון יש חוסר התאמה ובאופן כללי שניכם לא מתאימים זה לזה בקריטריונים בדרך זו או אחרת. היא אולי מדהימה לחלוטין מבחינה גופנית וכן, אולי אתה תמצא אותה מושכת פיזית, אך בסופו של דבר היא אולי לא מעוניינת כי אתה לא סוג של בחור שהיא נמצאת בו.


 בניגוד לצורת הדחייה הראשונה, עם זאת, ברוב המקרים אין שום דבר שאתה יכול לעשות בצורת דחייה זו, ולא להעמיד פנים שהוא הגבר שהיא רוצה כדי לזכות בעניין שלה. אם תעשה זאת עם זאת, אתה בעצם מוכר את הכבוד העצמי שלך בתמורה לקבלתה. לא המהלך החזק ביותר שגבר יכול לעשות. אל תבזבזו את זמנכם או את זמנה, אם היא לא מעוניינת במה שאתם מחפשים פשוט קחו את זה כמו גבר והמשיכו למצוא אישה שמשתפת את האינטרסים שלכם.

אני מרגיש שלרוב הגברים יש את הציפייה הלא מציאותית הזו לעשות בצורה מדהימה בכל אינטראקציה שיש להם עם נשים, דחייה היא לצאת עם מה זה חמאת בוטנים לחתיכות ריס.

לסיכום

- דחייה היא חלק מהעסקה, אם אתם רוצים ליהנות מהטוב שמגיע עם היכרויות של נשים מדהימות ולקיים איתן הרבה סקס או לפגוש חברה אוהבת ומתגמלת להפליא, דחייה היא חלק מהמחיר שעליכם לשלם על מנת להשיג את זה.

- אל תימנע מדחייה רק ​​בגלל שאתה רוצה שבנות יאהבו אותך, אל תתפשר על מי שאתה. היה אמיתי ואמיתי, מה שיש לך להציע יוערך על ידי נשים שמעריכות את זה. בתורו, ככל הנראה, תיהנו מחברתן של אותן נשים יותר מכפי שתעשו אשה שמסווגת אתכם באופן סודי.

- דחייה היא כלי לחיסכון בזמן ולעזור לכם להשתפר באזורים שיש לכם שליטה עליהם, כאשר מילת המפתח היא שליטה. לשרטט את הקו של מה שיש לך ואין לך בשליטתך בכל מה שקשור לאינטראקציה עם נשים. זה חשוב מאוד.

- לבסוף, דחייה תהיה שם לא משנה כמה טוב או כמה זמן תישאר במשחק ההיכרויות, אם אתה נמנע מכך, תפסיק את זה .... קח את זה כמו גבר, המשך לבחורה הבאה.


التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020