בקשת נישואין בקשת נישואין

הונאות רומנטיקה מקוונות נמצאות בעלייה: כיצד להיות בטוחיםהיזהר מתחומי אהבה פוטנציאליים שאתה פוגש באינטרנט מכוון שרמאים יכולים לשבור לא רק את הלב שלך, אלא גם את הארנק שלך.

ועדת הסחר הפדראלית (FTC) מדווחת כי הונאות רומנטיות היו האחרות. בשנת 2018 הפסידו קורבנות הונאות רומנטיקה סך של 143 מיליון דולר, כשהם מכפילים את כל שאר אירועי ההונאה שדווחו ל- FTC. אנשים הפסידו בממצב 2,600 דולר לרמאים, שהעלו ל -10,000 דולר אם הקורבנות היו בני יותר מ -70 שנה.

אחד המקרים המשך לקרואיים ביותר של הונאות רומנטיקה בדרך כלל 46 מיליון דולר שנגנבו מהקורבנות. הרשויות הפדרליות הקימו רשת פלילית והרגישו 80 איש באשמת הפשע. מרבית הנאשמים הנאשמים הם ניגרים המטרפים קשישים, עסקים ואנשים המחפשים אהבה ברשת. לשם ניקט קטן, ההפסדים המדווחים בגין הונאת היכרויות ברשת בשנת 2015 היו 33 מיליון דולר. המקרה הבודד הזה מנצח את זה לאורך הקשר.
האנטומיה של הונאת רומנטיקה מקוונת

רמאי רומנטיקה הם מומחים להנדסה חברתית, מיקוד קורבן ומחקר רקע. רמאים סוררים את האתר והמפשים מועמדים שהם יכולים להתחבר ולבנות סביבם פרופיל מזקים. האנשים האלה בוחרים להשתמש בהם כשהמווטרים שלהם הם מהכוחות המזוינים, עובדים בבנייה או מהתחום הרפואי. עבריינים אלה יקר מוצרים פרופילים מזויפים במדיה חברתית ובאתרי היכרויות או אפליקציות שולחן בתעודות מזויפות.

הכל שקר, מגילם, השכלתם, אמונות שלהם הדתיות ותמונת הפרופיל שלהם. לאחרים הם עוקבים אחר אתרים אלה המחפשים יעדים פוטנציאליים המבוססים על גיל האדם, מצבו המשפחתי ופוסטים ציבוריים. רמאי רומנטיקה יוצרים קשר ראשוני עם קורבנות שלהם באתרי היכרויות, פייסבוק, אינסטגרם ואפליקציות צ'אט.
מרבית התרחישים מתחילים ומסתיימים תחת צורה

רמאים בונים אמון בכך שהם נמצאים שם בכל פעם שהקורבן רוצה לשוחח או לדבר. הם רחמנים, מבינים, ומקשיבים תמיד. הם יודעים בדיוק מה לומר מכיוון שהם בחברו את הפרופיל הקורבן שלהם בהרחבה. החלק האחרון של הריקוד.

ברוב המקרים הקורבן נופל קשה על הרמאי. הוא / היא ממשיכים לפרסם כסף, למרות שמעולם לא קיבלו שום חינם בחינם או סוף סוף לפגוש את המאהב כביכול באופן אישי.
היזהרו מהשקרים

אופן הפעולה של הרמאים והשקרים שלהם זהים ברובם. הם יגידו לקורבנות שלהם שהם נוסעים או גרים מחוץ לארה"ב.
כמה מהשקרים הנפוצים ביותר הם:

אני עובד בבנייה.
- יש לי עסק לבניין ובנייה וכעת אני עובד על פרויקט

אני חבר פעיל בצבא.
- אני רופא רפואי העובד בארגון בינלאומי ..

 כשמדובר בבקשת כסף, הרמאים בדרך כלל אומרים למטרות שלהם את השקרים האלה:

- שלם הוצאות רפואיות בגין מחלה או ניתוח.
- לשלם חוב להימורים.
- שלם דמי מכס כדי לפרסם או לאחזר משהו.
- הפסיק את הכספים למימון עבודות בנייה.
- שלם עבור כרטיס טיסה ויזה כדי שיוכלו סוף סוף להגיע לפגישה עם הקורבן באופן אישי.
הם כלואים בשדה תעופה וזקוקים לכספים ליד המסמך המסמכי לנסוע לצאת ולראות את הקורבן.

הרמאים מבקשים כסף בדרכים שונים. יש המבקשים מהקורבנות שלהם לחבר מזומנים, בשאחרים משתמשים בכרטיסי טען מחדש או בכרטיסי מתנה מאמזון, Steam או iTunes. הרמאים אוהבים להשתמש בכרטיסי מתנה וטען מחדש מכוון שהם יכולים להשיג את המזומנים הכי טובים בזמן שהם נותנים אנונימיים. כמעט בלתי אפשרי לעשות את העסקאות בסגנון זה.
אם אתה חושד שאתה היעד של הונאת רומנטיקה:

- הפסק את כל התקשורת עם האדם בהקדם האפשרי.
- דווח על זה והגיש תלונה ב ftc.gov/complaint.
- בדוק מידע רקע באמצעות חברות וכלים מקוונים לבדיקת רקע.
- בדוק אם אנשים אחרים פרסמו סיפורי הונאה דומים על ידי חיפוש אחר סוג המשרה שהאדם טוען שיש להם (למשל "נוכלת אסדת נפט")
- ערוך חיפוש תמונות הפוך בתמונות Google באמצעות תמונת הפרופיל של האדם כדי לראות אם הוא שייך למישהו אחר. אם הלקוח מספר חשבונות והפרטים לא מסתכמים, אתה מתמודד עם פרופיל מזיך.
- דבר עם מישהו קרוב אליך שאתה סומך עליו וייתן לך B.S. הערת עניין האהבה החדשה שלך.

הימנע מנפילות על הונאות רומנטיות ושמור על הכסף שלך

אם אתה תדיר אתרי היכרויות ופעיל במדיה החברתית, שמור את הפרופיל שלך פרטי ולעולם אל תגיב לזרים בטענה שהם מכירים מישהו במעגל שלך. בצד הכסף העצות פשוטות: לעולם אל תשלחו כסף או מתנות למישהו שמעולם לא פגשת באופן אישי. זהו זה. אתה תראה שינוי דרסטי אצל האדם ברגע שתגיד לא לבקשת כסף, ותדע בקצב פעימות שהוא / היא מנסים להטעות אותך.


التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020