בקשת נישואין בקשת נישואין

כיצד למצוא מקור לסכסוך במערכת היחסים שלכם


תקשורת חשובה ביותר בכל מערכת יחסים. כחלק מזוג אתה צריך להיות מסוגל לדון באיך אתה מרגיש שזה עצב, כעס או מתח. הסכסוך מחייב אותך לפחות לנסות לראות את הצד השני של הדברים, גם אם אתה בטוח שאתה צודק. אין זוגות מושלמים ולכן תמיד יש צורך בייעוץ זוגי נבון.

 תמיד יש שני צדדים לכל סיפור

אם אתה מרגיש שבן הזוג שלך מציב ממך דרישות לא מציאותיות או שישנם אפילו בעיות לא פתורות, אתה צריך לבחור את הזמן שלך לשבת ולדון. אף אחד לא אוהב לפתוח פצעים ישנים אבל אחרת קונפליקט ומרירות רק מתחילים להתסוס.

אם אתה יודע שהסכסוך הוא חיצוני למשל, אך הוא פוגע בשני חייך יחד, חשוב שתנהל את הסכסוך על ידי התקרבות כזוג ותתחיל להבין כיצד האחר מגיב לימי לחץ. אולי המשפחה שלו לא הייתה הכי טובה בתקשורת בעבר, אבל עכשיו עליכם לשנות את האופן בו שניכם מתקשרים יחד.


אולי אינך מודע לחוסר שביעות הרצון של בן / בת הזוג?

אולי לא בא לכם להקשיב אליו בזמן שהוא מתייחס מחדש לכל הטענה מנקודת המבט שלו, אבל הקשבה ותקשורת טובה זה רחוב דו כיווני ואתם צריכים להבין גם אם אינכם מסכימים. אולי יש לסכסוכים בסיס עמוק יותר, שקל יחסית לפתור. הבעיות המיניות שלו או חוסר מצב הרוח שלה למין עשויים להשפיע באופן משמעותי על כל תחומי הקשר האחרים.

 אל תחכה עד להתפרצות

קונפליקט כלשהו עשוי לגרום לך לרתוח מכעס אבל להחזיק מעמד לפני שאתה מתפרץ. רק מכיוון שאתה מרגיש את זה ברגע זה, זה לא אומר שזה הזמן הטוב ביותר להוציא את רגשותיך האכורים. תזמון הוא הכל, ואם יש לך רק שורה מחוממת, שניכם אולי תזדקקו לזמן קירור. זה נותן לך את ההזדמנות לזהות מה הכי חשוב ולאפשר לחלק מהכעס לעבור לפני שאתה מגיב ואומר משהו שאתה לא באמת מתכוון אליו.
לפני שאתם נכנסים פנימה כמו שור לשער, קבעו מה בן / בת הזוג אתם באמת צריכים או רוצים. היה ברור מאוד בצרכים שלך כדי שתוכל לגרום לו להבין ולהביא תחושת בהירות למצב, אם אתה לא יודע מה אתה רוצה, איך הוא היה?

 חשבו בצורה הגיונית, לא רגשית

כשאתה מעורב במצב של קונפליקט, קשה להישאר ברמה. אתה עלול למצוא את עצמך דן בכמה סוגיות שונות בבת אחת וזה יוסיף רק לבלבול כלשהו. עליכם לזכור שרוב הזוגות לא יסכימו על הכל, אך במקום להילחם ברציפות, יתכן ויתבקש לפשרה. אם יש משהו שאתה באמת צריך מהזוגיות, ייתכן שיהיה עליך להיות מוכן באמת לפרש את זה עבור בן / בת הזוג שלך, אם להיות במונחים תקשורתיים ככל הנראה לא יעשה לך טובות, אז במקום זאת, ציין כיצד הדברים יכולים להשתפר ולהיות תמציתי.

אם השיחה לא מתוכננת לגמרי, וכמובן שאתה לא מעביר את רגשותיך מסיבות שונות ומגוונות, אז שימי את עצמך לאילם והמתן עד שיגיע הרגע הנכון כדי שתוכל לדון בשקט. סכסוך יכול להיגרם באופן פנימי וחיצוני, כך שתוכנית הפעולה שלך לפתור צריכה להיות אינטואיטיבית וממדדת אם אתה הולך להצליח.

מערכות יחסים מציעות המון פוטנציאל לאי הבנות ותקשורת שגויה ואתה צריך לכבד את השינוי גם אם אתה מתמרמר עליו. ההשלמה שיש חילוקי דעות בינך ובין בן / בת זוגך היא עמדה בריאה לנקוט ומסיבות רגשיות, אם יש לך קשר חזק, רומנטי ויסודות הקשר שלך חזקים, בסופו של דבר הסכסוך לא יבוא ביניכם.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020