בקשת נישואין בקשת נישואין

רשימת טיפים בנושא היכרויות לנשיםבמאמר זה נעסוק בכמה מהטיפים האהובים עלינו בנושא היכרויות. רשימה של טיפים בנושא היכרויות לנשים צריכה להיות שימושית אם אתם חושבים לצאת לשם ולגרוס את הדברים שלכם. גבירותיי, הדפיסו רשימה זו ובחנו אותה. זה עשוי להועיל כשאתה בדרך לפגישה עם מר ימין.

 טיפים בנושא הכרויות לנשים


הכרויות יכולות להיות מאוד מתסכלות, מפחידות ומוזרות בהתחלה. אם אתה נמצא בזוגיות הרבה זמן, ואתה ממש עכשיו חוזר לסצנת ההיכרויות (וסצנת ההיכרויות המקוונת), אתה יכול להיות קצת מבולבל ומוכה.

למד להירגע. אתה צריך ללמוד להירגע אם אתה קופץ חזרה לדייטים. אמנם זה יכול להיות עוטף עצבים, מרגש ומעניין, אך עליכם ללמוד לשמור על קור רוח ולהיות בעניין חסר דאגות. אז מה אם אתה יוצא מספר פעמים עם בחור שאתה באמת ואז לא שומע ממנו. במקום להלחיץ ​​ולנסות כל הזמן להבין מדוע - פשוט תבינו שזה לא נועד להיות ולעבור לבחור הבא. חשוב לא להיתקע יותר מדי על אדם אחד, בין אם רק התחלת לצאת, או אם הוא נפרד ממך אחרי כמה חודשים של נסיעות. לנטוש את האבל ולהתכונן לדייט חדש לגמרי. יש הרבה דגים בים. כאישה, לא חסר לך תאריכים טריים וחדשים שמוכנים לקחת אותך לשתות.

הישאר נאמן לזהותך. אתה פוגש בחור נפלא, ואתה מפיל את כל כולו רק כדי להיות איתו. זה לא טוב לשום מערכת יחסים חדשה, לא משנה כמה הבחור נפלא. שמירת החברויות הקיימות שלך, העבודה, תחושת העצמי והתחביבים שלך זה מה שהופך אותך למי שאתה, וזה האדם שהוא התאהב בו. כשאתה אדם מאוזן, זה הופך אותך לאטרקטיבי יותר כבן זוג. למעשה תפגע בסיכויים שלך בכך שתאבד את עצמך בניסיון להתמקד בו באופן בלעדי יותר. זה יכול להיות מרגש כשאתה יוצא שוב ואתה מוצא מישהו שגורם לך לרצות להוריד הכל, אבל זה לא מה שאתה צריך לעשות.

הקשיבו לאינטואיציה שלכם. אינטואיציה היא זכותך המתנה הטבעית שלך כאישה, ועליך להשתמש בה כמיטב יכולתך - גם כשאתה באמת אוהב איזה בחור ולא רוצה להקשיב לו. אסור להתעלם מההרגשה הזאת עמוק בתוך הבטן שלך שאומרת לך שמשהו לא בסדר עם הבחור הנחמד שפגשת זה עתה. השאר את העיניים והאוזניים פקוחות, ושימו לב למה שהאינטלקט שלכם אומר לכם.

קבל את בן / בת הזוג על מי שהוא. כל כך הרבה נשים חושבות שהן יכולות לשנות גבר, וזה אף פעם לא מסתדר. אפילו אם זה יסתדר, אל תרצה שבן הזוג שלך לא יהיה בנוח רק כדי שיתאים לרעיון שלך איך הוא צריך להיות. תלמד בדרך הקשה שאתה לא באמת יכול לשנות מישהו. גם דברים לא ישתנו כשאתה מתחיל לגור ביחד או להתחתן. למעשה, זה יכול פשוט לגרום לגירוי שלך מהנושאים שלו להטריד אותך עוד יותר. לכן, אם אתה מקבל איזושהי הרגל, תכונה או זוית של בן / ת הזוג שלך, אתה תעשה לשניכם טובה. אם אינך יכול לחיות עם זה, המשך הלאה.

היה בנוח בעצמך לפני שתתחיל לצאת. כל כך הרבה נשים קופצות לעולם ההיכרויות כי הן לא אוהבות את הרעיון להיות לבד, אבל זה לא אומר שהן מוכנות להתחיל לצאת. רק בגלל שאתה לבד, זה לא אומר שאתה צריך להתחיל לצאת. גם אם אתה בודד, אתה לא צריך פשוט לקפוץ ראש אל היכרויות או היכרויות מקוונות. ביטול בדידות אינו סיבה מספיק טובה להתחיל לצאת שוב. הרעיון הטוב ביותר הוא לחכות עד שתשמחו, בטוחים ונוחים להיות רק לפני שתנסו לפתוח במערכת יחסים חדשה.

אל תניח דברים. אתה יוצא עם חצי שנה, ואתה חושב שאתה יודע ששניכם בלעדיים. רבים מאיתנו למדו בדרך הקשה שלא תמיד זה נכון. וודא שאתה שואל אותו לגבי הסטטוס, ואל תחשוש לומר לו בדיוק מה אתה מחפש בזוגיות. זה יכול להיות מאוד מאכזב לעבור מערכת יחסים במשך שנה רק כדי לגלות שהוא מעולם לא חשב ששניכם היו בלעדיים. זה אמנם קורה, אבל זה בעיקר קורה במערכות יחסים שנמשכות חודש-חודשיים.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020