בקשת נישואין בקשת נישואין

כיצד משתנה היכרויות בעשר השנים הבאותאנו חיים ביום ועידן מטורף המוגדר על ידי קצב מהיר ושינוי בלתי נשלט שהגיע לכל תחום בחיי היומיום שלנו. תחום אחד שכבר השתנה הרבה במהלך השנים האחרונות הוא היכרויות.

לאחרונה ניהלתי שיחה עם אבי שסיפר לי על התקופה בה הוא פגש את אמא שלי. לא היו פייסבוק, לא היו הודעות טקסט, לא היו אינסטגרם ולא היו היכרויות ברשת. הוא אמר לי שהסיכוי לפגוש נשים היה מוגבל ביותר. כשסיפרתי לו על חוויות ההיכרויות הבינלאומיות שלי עם נשים בכל רחבי העולם, הוא פשוט גיחך ואמר שלדורו אין אפילו אפשרות לצאת עם בנות ממדינות אחרות.
 
 קבלת הכרויות בין גזעיות

כבר אמרתי שדייטים מקוונים יהפכו ליותר ויותר פופולריים אבל אילו תוצאות יש לזה על חיינו?

תן לי לחלוק איתך חוויה אישית שקרה לפני כשנה. באותה תקופה יצאתי עם בחורה שחורה, וערב אחד החלטתי לקחת אותה למסיבה. עליכם להניח שהכרויות עם בחורה שחורה זה לא עניין גדול בשנת 2014, אבל כפי שהתברר שזה היה.

כולם במסיבה הביטו בנו כאילו היינו סוג של חייזרים. זה היה נורא. אני מאמין מאוד שבעשר שנים חוויות כמו זו שעשיתי יקרות רק מדי פעם.

ההשלמה עם מערכות יחסים בין-גזעיות תמשיך לגדול וכתוצאה מכך הסטיגמטיזציה שזוגות בין-גזעיים עדיין נתונים להן תפחת פחות. את העובדה שיותר גברים ונשים יוצאים עם אנשים מכל העולם, ניתן לקשר גם לשני ההיבטים עליהם דיברתי קודם.

קרב המינים שמשתולל במיוחד בעולם המערבי מביא לכך שיותר אנשים מחפשים בני זוג מתאימים מחוץ למדינה ועליית הכרויות מקוונות מציעה דרך קלה לזוגות בין גזעיים להיפגש.

לא משנה מה הגורמים להתפתחות זו, אני מקווה שזה מוביל למערכת יחסים טובה יותר בין המינים, פחות גזענות ויותר זוגות מאושרים. עם זאת, הדבר אפשרי רק אם תתרמו את חלקכם בכך שתראו זוגות בין גזעיים כמשהו יפה ונורמלי. תפסיק לשפוט והתחל לקבל.


التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020