בקשת נישואין בקשת נישואין

מדוע הכרויות זה קשה


אני אישה בת 54, נשואה בשמחה לאדם נהדר שלא היה הגבר האידיאלי שלי, ואז הפכה לגבר הפגום שלי לגמרי. הייתי איפה שאתה נמצא עכשיו, דרך השכלתי והניסיון שלי, אני חולק את האמת לגבי היכרויות ומציאת מישהו, שניתנה לו הזדמנות, עשוי פשוט להפתיע אותך. אז עם זה אני שואל, מדוע היכרויות כל כך קשות? מסחריות מפסיקה מציאות.

אתה צופה בכל הפרסום של כל מוצר ובדרך כלל אתה רואה אנשים מושכים הולכים יד ביד, מתנהגים "מאוהבים". אנו מוצפים כחברה על ידי חלום האהבה! כיוונתי לפנטזיות האלה כשהייתי צעיר והייתי כל כך מנותק שלא יכולתי לחיות את החיים שראיתי בסרטים, בתוכניות טלוויזיה, בפרסומות. הם אנשים אמיתיים ששולמו כדי להעמיד פנים שהם מאוהבים. כעת שאלו את עצמכם, כמה מאותם לידים רומנטיים משויכים בשמחה עם בן הזוג הנכון, בחיים האמיתיים?

שאלו את עצמכם, כמה זמן בילה עם במאים כדי לייצר פרסומת של 30 שניות. עשיתי פרסומת של 10 שניות כשהייתי צעיר יותר וזה לקח 8 שעות, בעיקר הצבתי מצלמות בזווית הנכונה ואז חיכיתי שהאור יהיה צודק. פרסומות, תכניות טלוויזיה וסרטים הם כולם עשן ומראות.

כעת שאלו את עצמכם שאלה נוספת: מיהו מר. נכון בשבילך? האם האדם במועדון, במסעדה, באירוע ספורט הוא טוב למראה, אבל נראה שהוא כל כך עסוק בניסיון להרשים אחרים? האם יכול להיות שמישהו נהנה, מדבר עם אנשים אחרים או שהוא טוב לב או אדיב עם אחרים, אבל האם זה בסדר?

כאשר אתה יוצא, אתה צריך לחשוב על השאלות האלה שרק אתה יכול לענות עליהן! האם היה לך אי פעם חבר או עמית לעבודה שלא היה מושך אבל ככל שהכרת אותם יותר הם נעשו יותר מושכים? הייתי מתערב (אם הייתי אדם מהמר) שהתשובה היא כן! הכרויות אינן שונות. מצא מישהו שיש לו פוטנציאל מכיוון שאתה נהנה או אוהב את האופן בו הם מתמודדים עם עצמם בפומבי. האם יש להם את התכונות שאתה מכבד? תהנה? כיף לך? אם אתה יכול להיות כנה לגבי מי שאתה ומה שיש לך להציע מערכת יחסים, יש לך סיכוי טוב לקבל את מערכת היחסים שאתה רוצה! אזהרה: מערכות יחסים גוזלות עבודה רבה או יותר, כפי שדורשת העבודה / הקריירה שלך! אתה צריך להופיע במערכת היחסים שלך כל יום, לשים את הזמן, ללמוד איך לעשות את זה נכון, ואתה עלול למצוא את "הנפש התאומה" שלך.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020