בקשת נישואין בקשת נישואין

להפוך לזוג נשוי ותיק לפני שזה הזמן שלך

 
כמעט כל זוג יודע איך זה הולך. החודשים הראשונים של מערכת יחסים חדשה מלאים בתשוקה, באהבה אוהבת, בשיחות אינטימיות לאורך כל הלילה וביטויי התמסרות לכל החיים. האוהבים יוצאים יחד לסירי הלילה האהובים עליהם, רוקדים את הערב ומשם נהנים עם חבריהם כזוג. ואז קורה משהו, ומתרחש תפנית סקרנית.

זוג חדש עשוי להיות מבוגר או צעיר בגילם, אך לאחר שההתרגשות הראשונית מתה הם עוברים מטמורפוזה. הם הופכים לשני אנשים שיש להם את המאפיינים של זוג נשוי ותיק: הדברים נעשים שגרתיים ומעופשים במקצת, הם לובשים את הפיג'מה והולכים לישון מוקדם, הם מפתחים דפוס של צפייה בתוכניות טלוויזיה אהובות, וחבריהם מתחילים לתהות מה קרה. לשינוי הזה יש הצד הטוב שלו והצד הרע שלו, וזה שבבני הזוג להחליט מה מתאים להם.
היתרונות של להיות זוג נשוי ותיק לפני זמנכם

הצד הטוב הוא שדברים מסוג זה נורמליים וטבעיים לחלוטין וקורים לכולם. השיא הראשוני של להיות אוהבים צעירים או חדשים פשוט לא יכול להימשך לנצח, מכיוון שתכירו זה את זה, ועם היכרות זו נוצרת תחושה של נוחות. בני זוג מתחילים לרצות לבלות יותר זמן יחד כי הם אוהבים זה את זה, ומרגישים בטוחים ונוחים בסביבתם. הם מפתחים שגרה כזוג, והרגלים יחידים לשעבר שלהם נופלים לצד הדרך. הקשר שלהם מתהדק יותר כתוצאה מהפכה לזוג נשוי ותיק בטרם עת, אך יש לו חסרונות.
החסרונות של להיות זוג נשוי ותיק לפני זמנכם

שגרה זה בדיוק זה - שגרתי ומשעמם, וזה יכול לגבות מחיר על זוג לפני שהם יבינו מה קורה. כל אדם מתחיל לתת לחברויות להחליק ולהרגיש שחיי חברה פשוט אינם נחוצים. הבעיה היא של איזון - זה באמת נוקט גישה השומרת על הצדדים השגרתיים של הקשר על כנו תוך הכרה בחשיבות של שמירת חברים ומערכות יחסים חיצוניות.

חשוב גם לזוג לחזק את האינטימיות שלהם, לחוש תחושת נוחות, להיות מסוגלים לסמוך על האחר המשמעותי שיענה על צרכיהם ויספק קצת יציבות וביטחון. בני זוג יכולים לתזמן את זמנם בצורה לא פורמלית כך שכל אחד יידע איזה גוש זמן פנוי יבלה יחד, ומתי עליהם לקחת את הזמן להיות עם חברים ולקיים חיי חברה.

אם משועמם ונוח נראה לך בעיה או בן זוגך בעיה, אתה צריך להתמודד עם המצב. אולי צריך להגדיל את הזמן המתוכנן שלך מחוץ לבית. אולי על שניכם לראות את חבריך ולעשות אינטראקציות חברתיות בנפרד. תקשורת כתמיד היא המפתח למערכת יחסים בריאה, ועליכם פשוט לדבר על הרגשות, הציפיות וההתנהגויות שלכם וללמוד כיצד להתמודד עם הסוגיות יחד. ברגע ששניכם מחליטים מה הכי טוב עבורכם ומגיעים למצב של איזון, אתם יכולים להיות הזוג המושלם: להיות מסוגלים להיות כמו זוג נשוי ותיק כשמגיע הזמן, וכמו זוג חדש של אוהבים נרגשים כשהצורך ניכר . הכאת המדיום המאושר תבטיח כי שניכם חיים באושר ועושר.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020