בקשת נישואין בקשת נישואין

מציאות הכרויות מקוונות


אני לא מומחה בהיכרויות, אבל אני משחק כזה באינטרנט. כשאני אומר היכרויות, אני לא מתכוון שהאדם האחר הוא החבר / חברה שלך. יצאת עם אדם זה כמה פעמים ונהנית מחברתו, ואולי יום אחד הם יהיו האחרים המשמעותיים שלך. במאמר זה, שונו השמות במדריך זה כדי להגן על כמעט הנסיך צ'ארמינגס, הגוסטרים ועל הלא-תמימים.

הכרויות יכולות להיות דבר מסובך, במיוחד ברגע שיצאת מהמכללה ובעולם האמיתי. אנשים יכולים להיות עסוקים מדי בעבודה עד היום בעוד שאחרים לא יוצאים ממקומות רבים או תכופים שבהם הם היו פוגשים מישהו. חלקם פשוט יותר מדי ביישנים או מפחדים לבצע את הצעד הראשון באופן אישי. הכנס היכרויות מקוונות. היכרויות מקוונות קיימות מאז 1965, כאשר סטודנטים בהרווארד הקימו את שירות ההיכרויות המחשבים הראשון בעולם, מבצע התאמה. בשנת 2013 העריכו כי ישנם למעלה מ- 2,500 שירותי היכרויות מקוונים עם 1,000 חדשים שנפתחים מדי שנה. הם דואגים לכל דבר: דת, אתניות, תחביבים, נטייה מינית, קבוצות גיל. יהיו העדפותיך אשר יהיו, ככל הנראה אתר הכרויות עבורך. כארבעים מיליון אמריקאים משתמשים בשירות היכרויות מקוון. אני אחד מארבעים מיליון האלה. הצטרפתי לשורות אחרי שבן זוגי לשעבר, אדם, נפרד ממני. חיינו בשתי מדינות שונות וזה פשוט לא היה מסתדר. התפקיד שלי מעסיק אותי, וכשאני יוצא אני בדרך כלל מעדיף את החברה של החברים שלי על פני לנסות לפגוש מישהו חדש. אז הנה אני. הייתי במסע הזה הרבה חודשים והנה מה שלמדתי:

אתה לומד הרבה על עצמך ועל מה שאתה רוצה באחר משמעותי. לכולנו יש רשימת רשימת דברים שאנחנו רוצים אצל בן זוג, מחינוך לדת וכלה באינטרסים משותפים. ככל שתמשיכו יותר תאריכים וככל שיעבור זמן רב יותר, רשימת הצ'קים תשתנה. זה נעשה קצר יותר, מעודן יותר; פריטים מסתדרים מחדש. דברים שהיו בעבר פורצי עסקות ניתנים למשא ומתן, ודברים שהיו בעבר סחירים הם עכשיו פורצי עסקות. אלה משתנים מאדם לאדם. לרשימת הבדיקה שלי היו עדכונים רבים במהלך החודשים. זה הכיל פעם מספר פורעי עסקות, אך כעת יש רק שניים אם כי זוג מהמשא ומתן זקוק למשא ומתן כבד. הגברים הטובים וההגונים שפגשתי עזרו לעצב את רשימת הבדיקה הזו ולימדו אותי על עצמי. ריי הראה לי שחשוב לקבל עבודה קבועה ולא לגור עם ההורים שלך. טימותי לימד אותי שאני זקוק למרחב אישי בשבועות הראשונים של היכרויות (ובתקווה הוא למד שלהיות קלינגר שלב חמש זה לא תמיד הדרך הטובה ביותר להתחיל כשאתה מתחיל לצאת לדייט עם מישהו). בן הראה לי שכימיה חשובה להפליא ובלעדיה, שום דבר לא קורה. לבסוף, טראוויס הראה לי את חשיבות התקשורת.

תקשורת חיונית - בחיים, בכל מערכת יחסים, בהיכרויות. זה מתחיל בפרופיל בתקשורת של מה שאתה מחפש בשידוך ולהיות כנה כלפי עצמך. משם הוא מתקדם להודעות - דרך האתר, טקסט, מדיה חברתית אחרת - ולבסוף לאותה מפגש ראשון. חשוב להיות פתוח לגבי מה שאתה רוצה וכמה אתה מתעניין באדם האחר אם אתה בכלל מעוניין. כולנו נאבקים בתקשורת וזה משהו שעליו אני תמיד עובד. כששני אנשים נמצאים באותו דף, הדברים הרבה יותר קלים.

זה מביא אותי לנושא הרפאים. רוח רפאים היא כאשר אתה או האדם האחר מפסיקים את כל צורות התקשורת ללא סיבה. זה יכול לקרות לפני או אחרי הפגישה הראשונה או אחרי שאתה יוצא עם כמה שבועות. הסיבה אף פעם לא ידועה, אבל לפי מה שאני אוספת, ישנם שני עיקרים: עניין אבוד או אדם אחר. אם נראתה לך רוח רפאים, זה לא סוף העולם. כן, לא מרגיש טוב לדעת שמישהו כבר לא רוצה לדבר איתך, אבל בעולם הטכנולוגי הזה קל וקל לסיים את הדברים - אתה פשוט מפסיק להגיב לטקסטים ולשיחות טלפון והודעות. אין השלכות. אין עימות. עם זאת, אנו מבוגרים והאם אתה צריך לאבד עניין במישהו; באדיבות נפוצה ליידע אותם. רק תקווה שהקלינגר לא יפרסם תמונות אגרסיביות פאסיביות בפייסבוק בנוגע לאופן שבו מערכות יחסים צריכות לעבוד. המשך בחייך.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020