בקשת נישואין בקשת נישואין

8 דברים לומר לאקסית שלך את מי שאתה עדיין אוהב


ניתוק עם מישהו שאתה אוהב באמת יכול לגרום לך להרגיש אומלל ושבור לב. מכיוון שאתה עדיין אוהב את האקסית שלך ביוקר, כנראה שהדבר הראשון שנמצא בראשך לאחר התפרקות הוא להחזיר אותו לזרועותיך. עם זאת, זכייה בלב בן זוגך לשעבר בכל פעם מחדש יכולה להיות משימה מפחידה מכיוון שרגשות הולכים וגדלים ואינך רוצה לעשות או לומר דבר שעשוי להחמיר את המצב.

כשמדובר ביחסי אהבה, שפה היא הכל; לפיכך עליכם להיזהר מהשיחות שיש לכם יחד.

להלן שמונה דברים לומר לאקסית שלך שאתה עדיין אוהב, ומאפשר לך להחזיר אותו / היא לחייך.

  1. האם אתה זוכר כשאנחנו ...

למרות שאתה ובן / בת הזוג לשעבר שלך נפרדת בגלל כמה הבדלים, בהחלט יהיו לך זיכרונות ואירועים שעדיין מעלים חיוך או אפילו גורמים לך לצחוק כשחושבים עליהם.

חשבו על רגעים שמחים כאלה והעלו אותה כשאתם משוחחים עם האקסית שלכם. זוהי דרך נהדרת לעורר את רגשותיו ולהחזיר את החום במערכת היחסים שלכם. הזכר לו / לה את התקופות הרומנטיות ששיתפת ואת ההרפתקאות המהנות שהיו לך ביחד. שיתוף זיכרונות מאושרים מהזוגיות שלכם יגרום לאקסית שלכם להבין שהתגעגעתם אליו / היא גם אחרי שנפרדו.

  2. אני מצטער על ...

אם אתה האדם שנפרד לראשונה, היה פתוח לגבי רגשותיך והתנצל בפני האקסית שלך על דברים שהולכים בדרך הגסה. בכמה הזדמנויות התנצלות מכל הלב יכולה לתקן מערכות יחסים שבורות ולהפגיש בין שניכם. כשאתה אומר סליחה, זה מראה שאתה כנה כלפי הרגשות שלך ומעריך את הקשר יותר מהאגו שלך.

פשוט נאמר, 'אני יודע שטעיתי. אני מצטער שפגעתי ברגשותיך. אני רוצה שתדעי שאני עדיין אוהבת אותך. 'אחרי שאמרת את זה, פשוט השאר בזה. תן לאקס שלך להרהר בדבריך. זה גם ייתן לך זמן לחשוב על הצעדים הבאים לתיקון הקשר.

  3. אתה הדבר הכי טוב שקרה לי

אינך זקוק לארוחות טלאים מפוארות, הצהרות פומביות או מתנות יקרות כדי לומר לאקסית שלך שאתה עדיין אוהב אותו / אותה. הרגש את האקס שלך מרגיש אהוב ומוערך באמירה, 'מאז שנפרדנו, מעולם לא עזבת את דעתי. אתה הדבר הכי טוב שקרה לי אי פעם. בבקשה חזור אלי! 'המילים הללו מתקשרות שלמרות שהיו לך הבדלים, אתה עדיין רואה בו / ה היבט בלתי נפרד מחייך.

אמירת הדברים גם תגרום להרגשת האקס שלך מכיוון שהוא / היא גם אוהבים אותך אך חוששים או מהססים לחלוק את רגשותיו.

  4. מעולם לא רציתי שהיחסים שלנו ימותו

בהתקף של כעס, אנשים אומרים לעתים קרובות דברים מרגיזים לאהוביהם עליהם הם מצטערים אחר כך.

אם זה המקרה, השתמש במילים אלה כדי להביע את רגשות החרטה שלך על בחירת הדרך שהובילה לפירוק שלך. זה יביא לאקס שלך להבין שמעולם לא רצית שהוא / אותה יעזוב ואתה באמת רוצה אותו / היא בחזרה בחייך. הדברים אולי לא נראים טוב בהווה, אך מילים אלו יעזרו לאקס שלך להעריך שאתה מנסה לעשות כל שביכולתך כדי לשפר את המצב.

  5. אנו נמצאים בזה ביחד. בואו נגרום לעבוד!

דבר אחד שיכול באמת לתקן את קשרי האהבה שלכם הוא להגיד לאקסית שלכם שלשניכם יש תפקיד בריפוי פצעי העבר וחיזוק הקשר הזה.

העברת הדברים לאקס שלך תעזור לו להבין שאתה מחויב לגרום לדברים לעבוד ולחפש את התמיכה שלו בכך. רוב השותפים רוצים לשמוע את המילים הללו מכיוון שזה נותן להם תחושת ביטחון והרגעה.


6. אני תמיד אטפל בך

קל מאוד להניח שהאהבה והכבוד פוחתים לאחר התפרקות. אמור לאקסית שלך שמעולם לא הפסקת לאהוב אותו או לה לטפל בו, אפילו אחרי הפרידה.

אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לומר לאקסית שלך שאתה עדיין אוהב הוא 'אני אוהב אותך ויהיה אכפת לך לנצח'. אמירת זאת תוך כדי החזקת ידו תראה כמה הקשר הזה אומר לך ושאת באמת הערך את נוכחותו / היא בחייך. זה גם גורם לאקס שלך להרגיש בטוח מאהבתך והתמיכה הבלתי מותנית שלך, כשהוא מבהיר מחדש את הניצוץ בין שניכם.

  7. אף אחד לא יכול להחליף אותך

העובדה שאתה עדיין אוהב את האקסית שלך מוכיחה כמה הוא / היא מיוחדים לך. אמירת המילים שהוזכרו לעיל תראה עד כמה אתה תלוי רגשית באקס שלך ואינך יכול אפילו לחשוב להמשיך לפתוח במערכת יחסים חדשה.

פשוט שתף את רגשותיך באמירה 'חיי מרגישים שלמים איתך. אתה נותן לי השראה וגורם לי להרגיש נאהב. אתה זה שעומד לצדי תמיד ומציע לי לכתף שלך לבכות כשאני נמוך. אין אף אחד שיכול לגרום לי להרגיש שלם כמוך. אין אף אחד אחר שאני רוצה לחלוק איתי את החיים, אלא אתה. '

מילים אלה יגרמו לבן זוגך להעריך שלמרות שנפרדת, לעולם לא תעזוב אותו / אותה. זה מראה את הדבקות שלך בקשר ובאהבה אמיתית אליו / אותה. יתרה מזאת, למרות השלבים הרעים במערכת היחסים שלכם, הוא / היא יידעו בוודאות שאתם אוהבים אותו / אותה יותר מכל אחד אחר בעולם.

  8. זה גורם לי לחשוב עליך

למרות שאתה ובן / בת הזוג שלך אמרת זה לזה דברים לא רגישים כשאתה נפרד, טבעי שתמשיך לזכור את אינספור הזיכרונות שיצרת יחד. כתוצאה מכך, כמה מקומות, הרגלים ודברים ימשיכו להזכיר לך את אהבתך האבודה.

אולי הוא / היא חילץ לך ספל קפה בפעם הראשונה שאתה יוצא לדייט. או שאולי הוא / היא חינך לך ספר שאתה עדיין קורא או נושא בתיק שלך. ספר לאקסית שלך על הדברים השונים שגורמים לך לחשוב עליו / היא. לדוגמה, תגיד, "היי, ספל הקפה שהצגת לי ביום הולדתי הוא הספל האהוב עלי, מכיוון שהוא גורם לי לחשוב עליך." זה יכול לגרום לו / לה להרגיש שהוא / היא תמיד בראש שלך כי אהבה היא עדיין באוויר.

פרידה עם בן / בת הזוג יכולה להיות כואבת ביותר. למרות שאתה והאקס שלך עשויים להיות כועסים אחד על השני לאחר הפירוק, האהבה עדיין נותרה. הבעת רגשותיך הפנימיים באמצעות מילים מתוקות ומתאימות יכולה לעזור להבעיר להבה שטרם נעלמה.

השתמש בטיפים שהוזכרו לעיל כדי לשתף את הרגשות שלך עם האקסית שלך שאתה עדיין אוהב, והציע לך לעבר המטרה שלך להחזיר אותו / היא לחייך.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020