בקשת נישואין בקשת נישואין

8 דברים חבר'ה מעדיפים לשכב על פרופילי ההיכרויות שלהם


האם הוא מוכן למערכת יחסים מחויבת, האם יש לו הרגלים לא בריאים, האם הוא אמין בכלל? - אתה יכול למצוא תשובות לשאלות אלה על ידי קריאת הרמזים בפרופיל שלו. בדוק את הדברים האלה שהחבר'ה מסתירים בפרופילי ההיכרויות שלהם.
דברים שהוא מסתיר בפרופיל ההיכרויות שלו

אולי נאמר לך מספר פעמים לא לשפוט ספר לפי הכריכה שלו בכל מה שקשור לדייטים. עם זאת, זה לא אותו דבר לגבי היכרויות ברשת. לעתים קרובות גברים משקרים על עצמם באינטרנט. הם עשויים להשמיט את האמת באתר היכרויות, אך שקר על ידי השמטה הוא עדיין שקר.

מה מסתיר פרופיל ההיכרויות שלו? איך להבחין בו בשקר? מה הוא רומז על ידי ביטויים מסוימים בתיאורו העצמי? מומחי אתר Mail-order-bride.com שופכים אור על האופן בו גברים מפתים נשים באמצעות פרופילי ההיכרויות המקוונים שלהם.
הסתרת כוונותיו

אחד הדברים הראשונים שבחור יסתיר בפרופיל ההיכרויות שלו הוא הכוונות שלו. גברים רבים רוצים הצטרפות פשוטה, סקס מזדמן, חברות עם יתרונות או איך שהם קוראים לזה, אבל זה לא מה שרוב הנשים מחפשות (מערכת יחסים רצינית או נישואים.

  • זו הסיבה שחבר'ה מעדיפים לומר:אני רומנטי
  • אני מחפש אישה עם ראש
  • אני אוהבת להתרפק 
  • אני לא אוהב תוויות
  •  אני מחפש חברה נשית
... כשהם רוצים עמדה של לילה אחד ולא לחשוף הם לא מעוניינים במערכת יחסים ארוכת טווח.
מסתיר את גישתו

יחס כלפי נשים, סקס ומערכות יחסים הוא דבר נוסף שבחור עשוי לנסות להסתיר בפרופיל:

    במקום לומר: אני מעדיף סקס בלי קונדומים הוא היה אומר: אני הרפתקן.
    במקום לומר: אני סקסיסטית, עצלנית ואני רוצה שאישה תבשל לי ותעשה את כל המטלות - בחור יגיד: אני מחפש אישה מסורתית ואכפתית שתוכל לבשל.

מסתיר את גילו

חלק מהגברים עשויים לשקר לגבי גילם בפרופיל ההיכרויות כדי להיראות טוב לגילם הלא-ממשי. אחרים כלל לא ממלאים את שדה הגילאים. היזהר אם אתה בן 21 והבחור שמסמס לך אומר שהוא בן 28. יכול להיות שהוא גם בן 35 ומעלה.
מסתיר את עבודתו

צווארונים לבנים, גברים בעלי מיומנות נמוכה או חסרי עבודה, נוטים לשקר הכי הרבה על תפקידם. בדרך כלל הם היו מעמידים פנים שהם יזמים, חנני IT או אפילו מנכ"לים רק בגלל שהם רוצים להרשים נשים. אם יש משהו דגי בעבודתו, שימו לב לפרטים אחרים כשאתם נפגשים - סגנון ההלבשה שלו, קולגות, מקום העבודה וכו '.
הסתרת מעמדו הכספי

גברים רבים מאמינים בסטראוטיפ שהם יכולים "לקנות" אישה על ידי להשוויץ בכסף ובדברים החומריים שלהם. אם הוא מגלה בפרופיל שלו הוא מרוויח הרבה "דולרים" ואם הוא מפרסם סניפים ליד מכוניות יקרות - ברחו. סביר להניח שאין לו כזה.

שתיקה היא קול הדיבורים בכסף, כך שהחבר'ה העשירים אכן מעולם לא יודיעו לאחרים כמה יש להם.
מסתיר את השכלתו

מנסה להרשים נשים, בחור עשוי גם לשקר לגבי השכלתו. אם הוא כתב בפרופיל שהוא סיים את לימודיו באוניברסיטה יוקרתית (לאו דווקא מליגת הקיסוס), אבל הוא לא יודע מה ההבדל בין "שם", "הם" ו" שלהם ", או אם הוא כל הזמן שימוש לרעה «עושה» ו- «עשה» - זרוק אותו.

דגל אדום נוסף עבורך יכול להיות השורה הזו בפרופיל שלו: אני לא חובב ספרים.
מסתיר את צורת גופו וגובהו

2-3 סנטימטרים גבוהים יותר, כמה קילוגרמים קלים יותר - גברים היו גם שוכבים בפרופילים שלהם בכדי להרגיש בטוחים יותר שמכות נשים ברשת. יתכן שהם מפרסמים תמונות ישנות שלהם במצב טוב או רק selfies במקרה שיש להם בטן בירה:

    אם הוא כותב שאני בכושר ואתלטי - יכול להיות שהוא לא משקר, יתכן שהוא רומז שפעם פעם הוא אכן היה כך.

מסתיר את הרגליו

חבר'ה רוצים להראות כמו גיבורי-על בעיני נשים, אך משום מה במקום להיגמל מהרגלים לא בריאים הם ... יעדיפו לשקר עליהם:

    אני אוהבת להסתובב עם החברים שלי במוצאי שבת ואני אוהבת לעשות כיף יכול להיות שהוא הולך לפאבים ולשתות באופן קבוע.
    אני אוהב את האוכל של אמי או שאני גורמה מרמז שהוא עלול להרגיש הפרעת אכילה ואורח חיים לא בריא בדרך כלל.
    אני מעריץ גדול של בוב מארלי - אולי הוא אוהד מריחואנה ואם זה משהו שאתה לא נכנס אליו. אם כן, כדאי לדבר על שימוש בסמים.

בטח שלא כולם מקוונים בצורה כזאת לא כנה. עם זאת, בחורים רבים משקרים ומתיימרים להיות מישהו אחר להרשים נשים, כדי לקבל את תשומת ליבם בקלות. אבל אתם, גבירותיי, צריכות ללמוד לקרוא בין השורות אם אינכם רוצים להיות מכור. היזהר!

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020