בקשת נישואין בקשת נישואין

4 תפיסות מוטעות לגבי הכרויות מקוונות


עם עלייתם של אתרי היכרויות ברשת, אנשים למעשה היו פעילים יותר בפלטפורמות ההיכרויות לעומת סגנון היכרויות הרגיל. הטכנולוגיה של המאה ה -21 הביאה לנו נוחות והעניקה לנו ביטחון עדכני בקלות ובנוחות. עד היום, סטיגמות מסוימות עדיין מחוברות להיכרויות ברשת, אשר כנראה שלעולם לא הייתי מבין מדוע.

כמובן שבעבר ואולי עד עכשיו רבים חוו הונאה והכי גרוע בפלטפורמות ההיכרויות. אולם מיום ליום האתרים הללו מתחילים להיות מתוחכמים יותר ואנשים מתחילים להיות חכמים יותר כאשר הם יוצאים ברשת.

בתור התחלה, הנה כמה מארבע התפיסות השגויות המובילות בנושא היכרויות מקוונות שאני יודע היטב שעליך להיות מודע אליה אם אתה הולך להיכנס לתחום ההיכרויות המקוונות:
1. היכרויות מקוונות מיועדות למפסידים ואנשים נואשים

אחת התפיסות השגויות הגדולות והמדוברות ביותר בנושא הכרויות מקוונות היא שמדובר רק במפסידים אשר נואשים לדייט מכיוון שהם לא מושכים או מסורבלים מבחינה חברתית בחיים האמיתיים. אם למען האמת, מדובר למעשה באנשים מצליחים שפשוט אין להם זמן לצאת ולהתרועע עם אנשים, ולכן במקום זאת הם הולכים על הנוחות שמציעה היכרויות מקוונות המאפשרת להם לבחור סינגלים תואמים מהמכשירים שלהם.
2. אתרי היכרויות מקוונים שורצים רמאים

לפני עשר שנים בערך, באתרי היכרויות יש מספר לא מבוטל של רמאים עד כדי כך שמי שתפגוש ברשת עשוי להיות רמאי. בעיקר באתרי היכרויות בנישה (על סמך ניסיון). אולם כיום האלגוריתמים טובים יותר ואנשים הפכו חכמים יותר. כמה אתרי היכרויות אפילו צריכים לבדוק את פרופיל ההיכרויות שלך לפני שתוכל להשתמש בפועל באתר, שלדעתי די מרגיע.

עם כל כך הרבה אנשים שקיבלו הונאה לפני כן, אנשים למדו למעשה את הלקחים שלהם והשתמשו במה שלמדו בעבר, כך שסביר להניח שהם לא יחויבו שוב לאותן טעויות. אני הייתי שם באתר היכרויות פיליפיני לפני שאליו הייתי צריך לחקור כמה טיפים בנושא היכרויות באינטרנט ובטיחות רק כדי להיות בטוח. מאות מאמרים בנושא זה כבר זמינים באינטרנט עבורכם. אז אתה די מכוסה.

אף על פי שהרבה נעשה רק כדי להיפטר מרמאים, לעולם אינך יכול להיזהר מכיוון שהפרטיות והבטיחות שלך מונחים על כף המאזניים.
3. מערכות יחסים מקוונות יונקות

תפיסה שגויה אחת נפוצה היא שזוגות שהתחילו ברשת נוטים יותר להתפרק מאשר לזוגות שנפגשו במצב לא מקוון. רבים מהזוגות ההיכרויות המקוונים הללו הוכיחו שזה לא בסדר לחלוטין.

בוצעו מחקרים שהוזכרו בפסיכולוגיה היום כי זוגות מקוונים נוטים פחות לסיים את מערכת היחסים שלהם עם שיעור של 5.96% לעומת זוגות לא מקוונים עם שיעור של 7.67%.

מנקודת המבט האישית שלי, אם כי אני חושב שזה בגלל שזוגות מקוונים קיבלו הזדמנות להיות מתאימים יותר בעזרת אלגוריתמים והתאמת תאימות. לפני שהם נפגשים באופן אישי הם יכולים להכיר אחד את השני טוב יותר באתר. כאשר העניינים מסתדרים כשורה, הם יכולים להחליט באיזה מסלול של מערכת היחסים לקחת. אבל אם הדברים לא יתנהגו כך, עדיין תוכלו לחפש התאמות תואמות אחרות בפלטפורמה.
4. כולם שקרנים

להיות מקוון נותן לך את המותרות להסתיר את זהותך. עם הכרויות מקוונות, יש לך את הכוח להגן על זהותך ויש לך חופש לשתף את שמך האמיתי ופרטי קשר אחרים אם אתה סומך על האדם מהצד השני לחלוטין.

זוהי תפיסה שגויה שונה לחלוטין מזו מספר 3. על זה, תאריכים מקוונים עשויים להתגבש מעט כשמגדירים את פרופילי ההיכרויות שלהם וזה די נפוץ בהכרויות לא מקוונות. כשאתה יוצא, זה די נורמלי לשקר קצת על מי שאתה בין אם זה קשור לרקע חינוכי, מעמד חברתי או מקצוע וכו '. זה קורה לא מעט בפגישות לא מקוונות. אולם דייטים מקוונים מודאגים בעיקר מהסתרת גילם ו / או הופעתם הגופנית.

אך שימו לב שלא כל תאריך מקוון עושה זאת. אם ידעת שהדבר איתו אתה משוחח, שיקר לגבי מי הם מההתחלה, להם זה אולי לא תהיה התחלה טובה לזוגיות. וזה שתוכל לחשוב עליו ולהחליט אם להמשיך במערכת היחסים או לא.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020