בקשת נישואין בקשת נישואין

אמנות ההיכרויות במאה ה -21כשישבתי בחנות קינוחים מקומית עם אחותי הגדולה וסבתי, התחלנו לשאול אותה איך היא וסבנו המנוח נפגשו לפני שבעים שנה. כשהיא מספרת את סיפורה עם כוכבים בעיניה, יכולנו לראות שהיא זוכרת את החתונה שלהם כאילו זה קרה רק אתמול. היא אומרת שבעלה הוא האהבה היחידה שלה. תוך כדי האזנה לה, זה גרם לי לחשוב מדוע היכרויות בזמנם היו כה פשוטות ולא מסובכות לעומת.

מערכות יחסים בשנת 2017 נראה מתסכלות ומסובכות יותר משיעורי הבית שלי במתמטיקה בתיכון. אבל בואו נצא את זה לפני כל דבר אחר. הכרויות מעולם לא היו קלות עבור אף אחד. כולם יכולים להעיד על זה, אפילו סבתא שלי. שם התוודה כי הוריו של סבא שלנו היו בניגוד לנישואיהם. אבל מה במאה ה -21 שהקשה על היכרויות במיוחד לכולם?

עם עליית הטכנולוגיה ופיתוח יישומים לכמעט כל דבר, בני אדם נוטים לסמוך על הפלטפורמות הללו שהקלו על הכל. זה כולל היכרויות. אך בנימה קשה יותר, איננו מבינים שהדבר אכן מקשה יותר.

בכל פעם שאנו פוגשים מישהו שאנחנו אוהבים, אנו נוטים לחפש אותם באתרי מדיה חברתית ולתפוס את הסיכוי להכיר אותם מבלי להתאמץ לומר אפילו "היי!" פשוט " זה הליקוי העצום שאני רואה כשאני משווה מערכות יחסים בימינו וזוגיות בזמני וסבתי.

תקשורת ממלאת תפקיד ענק בחיינו, היא אפילו ממלאת תפקיד גדול יותר כשמתחילים מערכת יחסים או גורמים להם לעבוד. בעזרת הטכנולוגיה, מחלק מידע נוסף שנוכל להבין, אנו נוטים להתמקד במה שאנחנו רואים בערכים חיצוניים ולא בתקשורת ולהכיר אותם אמיתיים. במקום לשתף זה בזה בחוויות העבר של האחר, אנו פשוט הולכים לעמוד הפייסבוק שלהם וחופרים מידע. ולא משנה מה הפרטים שחיפרתם, טוב או רע למדי, תוכלו להסיק באיזה סוג אדם הם מבוססים עליו.

זה משהו שרובנו אשמים בו. אפילו אני. ככל שהתבגרתי וחכם יותר (בתקווה), כשאתה רוצה להכיר מישהו, שאל אותו ישירות. כשאתה כבר עם מישהו, עדיף תמיד לשאול ולדבר את זה.

אם כי הדבר עשוי להיות שונה בהיכרויות ברשת, כאשר מעט מאתגר להסיק שמישהו הוא מי שהוא אומר אם מעולם לא פגשת באופן אישי. לא משנה באיזו פלטפורמת היכרויות תהיה, בין אם זה אתר היכרויות לגיימרים, הורים חד הוריים או אסייתים, הכל עניין של אמון במעיים שלך וביצוע קצת מחקר בטיפים בנושא היכרויות ברשת.

מחשבות אחרונות

התזכורת הרגילה שאני נותנת לעצמי הייתה לעולם לא להיכנס למערכת יחסים אלא אם כן אני מוכנה. אבל התזכורת הזו תמיד יורדת לטמיון. כשאני זוכר את סיפורם של סבא וסבתא שלי, בין אם תרצו או לא, לעולם אינכם יכולים לשלוט מתי האהבה תעלה בדרכם. אני יודע. צ'יזי, נכון?

תקשורת היא חלק חיוני ביצירת מערכות יחסים. כדי שזה יעבוד וישגשג, שני האנשים המעורבים צריכים להיות פתוחים זה עם זה ולא להיות תלויים במידע ממדיה חברתית רק כדי להכיר אחד את השני ברמה העמוקה יותר. אחרת, שיקול דעת ומסקנות שגויים יהיו התוצאה.

רק גירדנו את פני השטח בזירות ההיכרויות במאה ה -21. יש עדיין הרבה אדמה לכסות, בתקווה, בפעם הבאה שנוכל לכסות יותר. בהצלחה בהיכרויות! תיהנו ותפיצו את האהבה!

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020