בקשת נישואין בקשת נישואין

11 שנים לתאריך        הכרויות זה לא כיף. אני יודע שדייטים צריכים להיות מהנים. הרשו לי להעלות כאן שתי נקודות. 1) אני מעל גיל 40, גיל שאתה יודע מי אתה ומה אתה רוצה. אז זה מאכזב במיוחד לצאת לדייט אחרי תאריך, לפגוש מדי פעם מישהו שאתה באמת אוהב, והכל יתפוצץ מסיבה זו או אחרת. 2) אני אדם מאוד פרגמטי. הכרויות הן אמצעי למטרה. האם זה אומר שמעולם לא נהנתי לדייט? ברור שלא! סלח על התייחסות פורסט גאמפ, אבל היכרויות זה כמו קופסת שוקולד. חלק מהסוכריות האלו הן גן עדן טהור וחלקן פשוט גסות ורבות פשוט בין לבין. עם זאת, בסך הכל היכרויות לא מהנות עבורי.
        מפגש עם מישהו "באופן אורגני" נהיה קשה יותר כשאתה מתבגר. עברתי תקופות בהן המטרה שלי הייתה לפגוש גברים בלי עזרה של כלי הכרויות מודרניים, כלומר היכרויות מקוונות או היכרויות מהירות. הייתה לי אפילו "שנה של כן" (לקרוא מעניין אם עדיין לא) בה אמרתי כן לכל פעילות שאינה מסוכנת ולאנשים שאולי לא שקלתי כלל. שום דבר. נאדה. אפס תוצאות. בשנה שעברה פגשתי מאמן היכרויות שאמר לי שאתה צריך לעשות הכל בבת אחת כדי לפגוש מישהו. הוא ממליץ על היכרויות באינטרנט / באפליקציה, לפגוש אנשים בציבור, לעשות את הדברים שאתה נהנה לעשות, לפתוח בחדר הכושר או למכולת - בעיקרון כל העצות שכבר שמעת. פגשתי כל כך הרבה אנשים נהדרים. נשים, זוגות, וכמה גברים רווקים ... מעטים מאוד. אני רוכב אופניים, תיאורטית ספורט נשלט על ידי גברים. עם זאת, הכרתי נשים וזוגות נחמדים יותר מכפי שיכולתי לספור ומעט מאוד גברים רווקים זכאים.

    אף אחד שלא יצא מהמשחק כבר עשור ומעלה מבין את ההיכרויות המודרניות. כל מי שאני מכיר שיצא מהשוק כבר יותר מעשור, לא יכול להבין למה אני לא יכול לפגוש מישהו. כל מי שאני מכיר שניסה לצאת איתו בעשור האחרון אומר את אותו הדבר: "זה פשוט לא קל כמו פעם". לא! ראשית, כשהיינו במכללה, כמעט כולנו היינו רווקים והיינו כל הזמן עם רווקים אחרים. עכשיו, יש לי מזל לפגוש אדם יחיד המתאים לגיל ... בכל מקום. כשאמי ואבא החורג נפגשו, ההיכרויות היו הרבה יותר פשוטות. לא היו אפליקציות או אתרי היכרויות ברשת, ולמען האמת, אני חושב שהקל על הדברים. אנו חיים כעת בעידן ההיכרויות של Amazon.com. אתה יכול למיין באמצעות מסכים רבים של מועמדים זכאים ו"חנות "עבור בן הזוג האידיאלי שלך. הבעיה עם זה, אתם שואלים? ובכן, זה יוצר סביבה בה אנשים תמיד מחפשים עסקה גדולה יותר וטובה יותר. אם אתה כל הזמן מחפש משהו טוב יותר, קשה להעריך את מה שכבר מצאת.

    היכרויות באינטרנט זה מדע. יש אנשים שחושבים שמדע ההתאמה המקוונת הוא, כמו שלדון קופר היה אומר, הוקום. אמנם אני חושב שאולי יש לכך תוקף, אבל ענייני הלב אינם חתוכים ויבשים כמו המדע. עם זאת יש מדע להיות דייטר מקוון טוב. אני מעדכן את הפרופיל שלי בדרך כלשהי כל שבועיים בערך. אני מאמין שעשייה כזו מדשדשת אותי אל ראש סיפון ההיכרויות ואני נראה יותר באתר. צפיות נוספות פירושו סיכוי טוב יותר לראות ולהיראות.
    הכרויות מקוונות הן גם אמנות. לא היה לי הרבה מזל. אחד החברים שלי זכה להצלחה רבה באותו אתר. לאחר שמצאת אתר שעובד, חשוב לפתח אסטרטגיה שתמקסם את ההצלחה שלך. עם הזמן אתה לומד כיצד לאתר את האנשים שבאמת לא שווים את זמנך - השחקנים, הנשואים עדיין, הרווקים אך כועסים וכו '. זה, חברי, זו אמנות שעליך לשלוט בהם אם אתה רוצה למזער את המבוזבז זמן. לדוגמה, כאישה, אני מוצאת שליחת הודעה למישהי שמוצאת בעיניי מעניין. עכשיו, אני יודע מה אתה חושב, "תמיד אמרו לי שאני צריך לצאת ולהעביר הודעה!" הניסיון שלי הוא שזה לא מסתכם בשום דבר. זו אולי לא אסטרטגיה מוצלחת עבור כולם, אבל זה חסך לי המון תסכול.

אז, הנה לכם. השיעורים שלמדתי ב -11 שנותיי בתאריך. עצה זו לא נועדה להיות מרשם, אלא כדי לעזור לך ליצור תבנית היכרויות שמתאימה לך.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020