בקשת נישואין בקשת נישואין

10 סיבות מדוע חבר'ה מפסיקים לשלוח הודעות למספר ימים בודדים ומשאירים אותנו לתהות?


העברת הודעות לאדם הזה שאתה אוהב באמת, ובכל מקרה שרירותי, הדיון מסתיים. האם הוא התעלם מההודעות שלך? מדוע אנשים מפסיקים את המסרים במשך מספר ימים?

העברת הודעות לאדם הזה שאתה אוהב באמת, ובכל מקרה שרירותי, הדיון מסתיים. האם הוא התעלם מההודעות שלך? מדוע אנשים מפסיקים את המסרים במשך מספר ימים?
עשר סיבות לכך שהחבר'ה מפסיקים להעביר מספר ימים.

בואו נהיה אמיתיים: זה מבאס כשמישהו רודף אותך. מדוע לא ענו מייד? אני מבין שאתה מנסה להתמודד עם הפאזל של הכרויות מקוונות. למען הגיהינום, כולנו מנסים להבין את זה.

עם זאת, זו הזדמנות מצוינת להניח את זכוכית המגדלת ולהסתכל על מציאות מצבכם. במקרה ואתם שואלים מדוע בחורים מפסיקים העברת הודעות לאחר מספר ימים, זו הזדמנות אידיאלית להפסיק לחשוב!
הוא פשוט לא בקטע שלך.

יכול להיות שהיית בשניים או שלושה תאריכים. עם זאת, אתה מגלה שהוא לא נמצא בך. הוא העביר אותך למסע כתמים, ובכל זאת הבין שאתה לא שידוך. יתרה מזאת, הוא מוחלש מכדי לחשוף בפניך ישר שהוא לא קשור אליך. הוא פשוט מניח שתקבל את הרמז בהדרגה.
הוא לא מבין את הרמזים.

יתכן שעשית בדיחה, והוא לא יודע מה זה משתמע בדיוק. או מצד שני אולי אתה בדרך כלל לועג, ובכל זאת הוא מניח שאתה לא צוחק. זה העברת הודעות. אתה לא רואה זה את זה של זה כשמדברים. באופן זה, ללא ספק יכולות להיווצר אי הבנות. ודא שאתה מבהיר במידה מסוימת את מה שאתה מנסה לומר.
אתה מסר אותו לקיצוניות.

הוא מותש. אתה מסר לו, וזה רצח את החידה והמרדף שהוא מחפש. בנוסף, על מה אתה יכול לדבר על שימוש בתוכן לאורך היום? בדיוק. הדיונים נעשים מתישים ולכן בחר לסיים את השיחה.
אתה לא מכיל אותו מייד.

הוא ניסה לענות לטקסטים שלך מייד, ובכל זאת אתה לוקח כמה זמן שאתה צריך. אם אתה לוקח כמה ימים כדי להגיב להודעות שלו, אתה לא צריך להיות מופתע שהוא לא מעביר לך כל כך מהר.
אתה יוצא קצת חזק.

אין לי את הרעיון העכור ביותר איך נראה הדיון שלך איתו, עם זאת, יתכן וזה שאתה יוצא קצת חזק. הוא עלול להוט מדי מכדי לשקול לומר לך לסגת. לאורך הקווים האלה, במקום זאת, הוא נסוג, מדמיין שזה יעזור ליצור מרווח משמעותי ביניכם.
אין לו זמן.

יתכן כי אין לו מספיק אנרגיה לקיים שיחה סתמית בגלל לחץ לא נורמלי בעבודה או בבית הספר שלו. יתכן שהוא עובד מאוחר או ממהר.
הוא התעלם.

הימים שלנו הם בדרך כלל מלאים עם אנשים להיפגש ופעילויות לעשות. באופן זה, זה טיפוסי לאנשים לפתוח מסר ולהזניח לענות. הדברים האלה מתרחשים. זה לא אומר שהוא לא מסוקרן ממך. עם זאת, אם זה נגמר רב-יומי. הייתי אומר שזה קצת מוזר. יכול להיות שתוכל להתעלם ממלל במשך יום-יומיים, אבל שלושה ימים? אני לא חושב.
הוא פגש אדם אחר.

אם הסיכוי שהוא לא רודף אחריך ובכל זאת פתאום התקרר, יכול היה להתרחש משהו. זה יכול להיות אדם לשעבר או אחר, אבל ייתכן שהוא פגש אדם אחר ובעט בך לצד. למרות שנעים לדעת שהוא לא רוצה לשחק שתי נשים צעירות בפעם אחת, איך שהוא בחר "לשחרר אותך" לא היה מודע בשום דרך.
הוא לא אמיתי ברגשותיו כלפיך.

כשאתה באמת מישהו, אתה מסר לו באופן קבוע. הוא נהנה ממך, ובכל זאת הוא לא מחפש שום דבר מהותי. לאורך הקווים האלה הוא מסר לך בתנאים שלו, כשהוא צריך מכיוון שהוא לא מעוניין להשקיע מאמץ נוסף.
הוא מפוחד מהתפקיד.

התאריכים שעברתם היו יוצאי דופן; המין היה די משמעותי. לא התחלה נוראית, נכון? אוקיי, בכל אופן, ברגע שהתחלת להתאגד, הוא פתאום פסק לך העברת הודעות. נראה שיש לו סוגיות מחויבות. מאיזו סיבה אחרת הוא היה מפסיק להעביר לך הודעות כשהכל יתנהל בכבוד? הוא מפוחד!

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020