בקשת נישואין בקשת נישואין

10 סימן שאסור לך לצאת שוב עם האקס שלך


אם אתה מתפתה לצאת לדייט שלך לאחר ניסיונות מרובים לפנות אליך או להתנצלות ארוכה, זה מיועד לך. הקלישאה הישנה 'נסה שוב עד שתצליח' לא ממש מתאימה למערכת היחסים עם ה- EX שלך. שאל את האנשים שעשו את זה והם יגידו לך שזה בזבוז של הרגשות שלך. תמיד מרגש לצאת איתם שוב, אבל כשההתרגשות נגמרת, אתה חוזר לאן שהתחלת. העבר נקרא עבר מסיבה כלשהי. זה לא צריך להיגרר לעתיד.

לפני שתחליט לקפוץ לסירה שוקעת, הנה כמה סימנים שהם אינדיקציה ברורה שאסור לך לצאת שוב עם האקסית שלך.

1 - ה- BFF שלך לא אוהב אותו

אני יודע, אני יודע שאסור לך לבסס את מערכות היחסים שלך על אישור החברים או המשפחה שלך, אבל לפעמים אתה צריך לעצור ולהקשיב להם. מה לוקח החבר הכי טוב שלך לאקס שלך? האם היא אומרת שהוא אידיוט? האם היא שונאת אותו כי הוא גרם לך להרגיש אומלל? הכי טוב אם תקשיבו לקביעת ה- BFF שלכם לצאת עם האקסית שלכם.

2 - התחלת לתרץ את כל פורעי העסקה

נפרדתם בגלל הבדלים מסוימים באורח החיים, אולי מטרות אמונה או זוגיות? בטח אתה מתעלם מפורקי העסקות האלה עכשיו שאתה רוצה לצאת איתו שוב. מומחי מערכות יחסים אומרים שלעתים קרובות כאשר אקס דופק את הדלת שלך, אתה מתחיל לנחש את עצמך שנית. אתה נוטה להתמקד יותר בזמנים הטובים ולהמעיט בערך הבעיות האמיתיות.

גם אם תתחיל לצאת עם האקס שלך, לאורך זמן, כשענני הרגשות נעלמים, שוברי העסקות האלה עדיין יהיו שם. הכי טוב אם לא תלך שוב באותה דרך.

3 - אמון היה בעיה אדירה

אמון חשוב ביותר למערכת יחסים בריאה. אם נפרדת מכיוון שהחבר שלך לא היה בטוח, מקנא, הוא רימה אותך או שהיו לו בעיות אמון, אתה לא אמור לרצות אותו בחזרה. נניח שתתחיל לצאת איתו שוב, או שאחד מכם תסתמך על אפליקציות ריגול כמו Xnspy או TrackMyFone כדי לחטט זה לזה. סמוך עליי, מגיע לך מערכת יחסים הגורמת לך להרגיש בטוחה, לא זו שמותירה אותך ער בלילה.

4 - אינך רוצה להקדיש זמן ומאמץ לחזור לדייטים

זו אחת הסיבות הגרועות ביותר אפילו לשקול לצאת עם האקסית שלך. למה אתה שואל? כי זה פשוט אומר שאתה מרגיש בודד. אני מבין שחזרה לדייטים יכולה להיות קשה אבל לפנות לאקס שלך להרגיש שוב טוב זו לא באמת אפשרות טובה. הקדיש זמן להיות רווק. אתה צריך את זה.

5 - בילוי איתו גורם לך להרגיש אומלל

האם אתה מרגיש אומלל? אם כן, רוב הסיכויים שכבר התחלת לצאת איתו שוב. אל תיצמד לתקופות הטובות בתקווה שהוא ישתנה או שהדברים יחזרו לשגרה. אם בילוי איתו גורם לך להתנקז רגשית, מוטב לך בלעדיו.

6 - אתם מחפשים דחיפה של אגו

כשאתה במערכת יחסים, אתה זקוק לנחמה על ידי הידיעה שבן הזוג שלך אוהב אותך ודואג לך. אבל ברגע שאתה נפרד, גם רשת האבטחה הזו מתפרקת. אתה תרגיש בודד במיוחד אם אתה מתקשה למצוא את האדם הנכון עד היום. הדרך הקלה לצאת היא לצאת עם האקסית שלך ולהאכיל את האגו שלך.

7 - אתה מניח שתוכל לתקן את בעיית הקשר שלך

כשלא יכולת לפתור את הבעיות כשהיית ביחד, אינך יכול לפתור אותן כעת. עובדה שאתה חייב לקבל בהקדם האפשרי. נניח שהוא רימה אותך פעמים רבות ואתה חושב שאתה יכול לבדוק אותו באמצעות Xnspy או כל אפליקציית פיקוח על בני זוג אחרים, אתה טועה. אם לא יכולת לתקן את בעיית הרמאות שלו, אתה גם לא יכול לתקן את זה עכשיו. אין טעם לתת לו סיכוי נוסף אם הוא לא יכול להשתנות.

 
8 - אתה מודאג שאולי לעולם לא תאהב יותר

יש הרבה דגים בים ותמצאו מישהו שהוא טוב יותר מהאקס. אל תמהרו, אל תסתפקו במישהו שלא מתאים לכם. זה הולך לדרוש סבלנות מהסוף שלך וזה הולך להיות מאכזב ואפילו מתסכל, אך בסופו של דבר תמצא מישהו שמעריך אותך באמת. ההמתנה שווה את זה.

9 - אתה מחפש אושר באקס שלך

לא, לאקסית שלך אין את המפתח לאושר שלך. למעשה, אף אחד לא עושה זאת. האדם היחיד שיכול לגרום לך אושר הוא אתה. אני יודע שבטח שמעתם את זה מספר פעמים אבל זה נכון. אתה תרגיש אומלל וזה נורמלי לחלוטין. לקבלת תמיכה רגשית, אל תהססו להתקשר לחבר. חברים הם המטפל הזול ביותר, אתם יודעים.

10 - יש לך בעיות לא פתורות

האם יש בעיות לא פתורות בין שניכם? ניסית לפנות אליהם בעבר? אם כן, הם או שהם לא נפתרו או שהחבר שלך פשוט סירב להכיר בהם. לא משנה מה המקרה, אם הנושאים הללו עדיין קיימים, לא מומלץ לחזור עם האקסית שלך.

האם הסיכוי השני באמת שווה את זה?

חלק מכם אולי חושב להתעלם מהסימנים הנ"ל ואני מבין את זה, זה יכול לקרות אם אתה עובר רכבת הרים של רגשות.

המין עשוי להרגיש טוב והכל אולי נראה חיובי אבל כל זה זמני. ברגע שהתרגשות זו תיגבר, יתכן שלא תרצה להיות עם האדם הזה. עשה לי טובה, שאל את עצמך האם אתה באמת יכול לבלות את שארית חייך עם האדם הזה? האם אתה רוצה להסתמך על ניטור אפליקציה או כל פיסת טכנולוגיה אחרת כדי להיות בטוח שהחבר שלך לא בוגד בך שוב? אם אינך בטוח, די ברור שתסיים את זה מייד ותשתלב בדרכים. לא מגיע לך לעבור את הכאב שוב וגם לא.

הייתה לך סיבה טובה או אולי המון סיבות טובות לשחרר אותו. אל תכריחו אותו בחזרה לחייכם. ככל שתקדימו להבין זאת, יהיה קל להמשיך הלאה. כן, ישנם מקרים שדברים הסתדרו בין שני אקסים, אך אם בעיות העבר במערכת היחסים ביניכם עדיין קיימות, אל תאריך שוב את האקסית שלך.

التعليقاتאם אתה אוהב את תוכן הבלוג שלנו, אנו מקווים לשמור על קשר רציף ، פשוט הזן את הדוא"ל שלך כדי להירשם לדואר המהיר של הבלוג כדי לקבל קודם את הבלוג החדשً תמשיך ، ניתן גם לשלוח הודעה על ידי לחיצה על הכפתור הסמוך ...

إتصل بنا

כל הזכויות שמורות

בקשת נישואין

2020